Згадаймо тих, хто в голоді зотлів в страшні роки Голодомору…

Шановні чигиринці! Дорогі земляки!

У останню суботу листопада ми традиційно згадуємо жертв найстрашнішої трагедії в історії українського народу – Голодоморів. Дуже важливо сьогодні, щоб усі ми усвідомлювали події геноциду Українського народу – Голодомору 1932-1933 років, вчиненого тоталітарним репресивним сталінським режимом, а також голодоморів 1921-1922, 1946-1947років. Це не було випадковістю чи фатальним збігом обставин, це була спланована акція. Українство хотіли зломити, залякати, поставити на коліна, винищити. Правду про Голодомор кілька десятиріч замовчували та викривляли. Проте вона жила в пам’яті тих, хто пережив цю трагедію, у творах українських письменників, що не злякалися писати правду тоді, коли за це можна було заплатити своїм життям. Ця пам’ять жива й досі, і наше завдання в тому, щоб про Голодомор знали й прийдешні покоління.
Хай пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих. Дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
Бажаємо, щоб на столі українців завжди був хліб і до хліба, щоб ми ніколи не бачили голодні очі наших дітей, щоб дитинство їх було щасливим і ситим, щоб наші люди завжди мали достаток, а держава була могутньою, процвітаючою і з високим рівнем добробуту.
У цей день закликаємо усіх пом’янути жертв геноциду українського народу та запалити у вікнах своїх домів свічки пам’яті на знак скорботи.
Вічна шана і незгасна пам’ять жертвам Голодоморів!
Голова районної державної адміністрації В.А. Клименко
Голова районної ради В.І. Алєксєєвець

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *