ЗАПОБІГТИ ВРЯТУВАТИ ДОПОМОГТИ

18 квітня 2018 року для школярів Стецівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів проведено заходи, у рамках громадської акції «Запобігти Врятувати Допомогти», які мали на меті звернути увагу дітей та вчителів на проблему безпеки власного життя та здоров’я.

Рятувальники розпочали акцію із ознайомлення дітей із діяльністю служби порятунку 101. Під час виступу провідний фахівець Чигиринського РС Управління старший лейтенант служби цивільного захисту Липка Андрій розповів присутнім про різні види небезпек та пожежно-рятувальну техніку і аварійно-рятувальне спорядження, що знаходиться на озброєнні підрозділів служби. Учні із захопленням слухали, як працівники ДСНС розповідали про реальні ситуації та події, що траплялись протягом 2017-2018 років на території нашого району.

Фахівці ДСНС звернули особливу увагу дітей на дотримання правил безпечної поведінки де б вони не були – в школі, вдома, чи на прогулянці, а також про загрозу життю та здоров’ю у разі недотримання правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Для кращого засвоєння інформації були роздані інформативні листівки щодо заборони випалювання сухої трави у екосистемах та дотримання правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Проведення подібних заходів мотивує населення дотримуватись елементарних правил безпеки, що в свою чергу допомагає запобігти виникненню надзвичайних подій за участю дітлахів.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *