Захист прав у сфері реєстрації. SMS-МАЯК

Міністерством юстиції України з метою боротьби та запобіганню рейдерському захопленню майна запроваджено сервіс «SMS-МАЯК». Знайти даний сервіс можна на веб-сайті «Он-лайн будинку юстиції» за посиланням: https://online.minjust.gov.ua.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р. № 789-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо інформування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» закріплений правовий механізм функціонування сервісу «SMS-Маяк».
Сервіс «SMS-Маяк» інформує: фізичних та юридичних осіб про зміну статусу об’єктів нерухомого майна в реєстрі; власників про подання заявок на проведення будь-
яких реєстраційних дій щодо об’єктів нерухомого майна, а також дату і час реєстрації таких заяв.
Сервісна послуга з інформування про реєстраційні дії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно надається за умови наявності зареєстрованого права власності на окремий індивідуально визначений об’єкт нерухомого майна з присвоєним такому об’єкту реєстраційного номеру.
Нона Корж, заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *