ЗАБОРОНА! З 1 КВІТНЯ НА ЛОВ РИБИ РИБОГОСПОДАРСТВАМ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

За повідомленням Черкаського рибоохоронного патруля згідно наказу від 19 березня № НОД-32/3 у 2019 році з 1 квітня в Черкаській області  встановлені терміни заборони на лов (добування) водних біоресурсів у   весняно-літній період  природного відтворення (нересту) на водоймах в межах Черкаської області.

                На Кременчуцькому водосховищі з 1 квітня по 9 червня.

                В корінних водах – з 1 квітня  по 20 травня.

                В придаткових водах – з 1 квітня по 30 червня.

                Заборона на лов (добування)  раків у водоймах  у  період виношування ікри, личинок , першої і  другої линьок з 1 квітня  по 30 червня та з 25 серпня  по 30 вересня.

                Також в період нересту  риби не дозволяється проведення будівельних, днопоглиблювальних робіт, видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій, а також будь-яких робіт на водних об’єктах та їх прибережних захисних смугах в межах Черкаської області.

                На період нересту риби в місцях, які оголошені нерестовищами, заборонено пересування всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

                При цьому дозволений любительський лов водних біоресурсів з берега однією поплавковою  або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега.

                В період нересту риби  відділ охорони  водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль»  в межах Черкаської області забезпечує належний контроль за охороною риби та інших водних біоресурсів,  роботою водозабірних споруд, що здійснюють забір води  із рибогосподарських водойм, дотриманням громадянами та юридичними особами діючих правил торгівлі на ринках в частині реалізації водних біоресурсів і перевезенням риби.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *