Юрій Дерев’янко: «Нам потрібно створити принципово нову соціально-економічну систему в країні. Я знаю, як це зробити»

27 жовтня в Чигирині відбулася зустріч народного депутата України, кандидата в Президенти Юрія Дерев’янка з жителями Богданового краю.
Юрій Дерев’янко молодий політик, народний депутат України декількох скликань, один з керівників партії РУХ НОВИХ СИЛ. Прийняв відповідальне рішення виставляти свою кандидатуру на виборах Президента України, щоб донести до людей свої програмні цілі, ідеї, переконання і реально втілювати їх в життя кожного. Тому для нього принципово важливе особисте живе спілкування з людьми.
Партія РУХ НОВИХ СИЛ – порівняно молода, нова політична сила, створена два роки тому. Але вже налічує більше як три тисячі партійців, близько 50 тис. активістів по всій Україні, 20 зареєстрованих обласних організацій партії, кількасот міських і районних партійних осередків. Більшість партійців і активістів, які підтримують РУХ НОВИХ СИЛ – це люди, які ніколи не були в політиці, здебільшого молоді, амбіційні, які хочуть реальних змін в державі. Зокрема підприємці малої та середньої ланки, які знають як працювати, вміють це робити, а головне здатні згуртовувати навколо себе людей і брати на себе відповідальність.
Треба зазначити, що на конференціях, які провели двадцять обласних організацій партії РУХ НОВИХ СИЛ, тринадцять з них, своїми рішеннями, рекомендували підтримати кандидатуру Юрія Дерев’янка на пост Президента України від цієї партії.
На зустріч з політиком з’їхалися люди як з Чигирина, так і з навколишніх сіл. Щоб познайомитися, особисто почути бачення Юрієм Богдановичем подальшого вектору розвитку України і Чигиринщини зокрема, як в політичному так і в соціально-економічному напрямку. Відповіді саме на ці питання хвилювали присутніх на зустрічі, адже зовсім скоро, 23 грудня, вибори до Чигиринської об’єднаної територіальної громади.
Юрій Дерев’янко є прихильником децентралізації, оскільки вважає, що саме створення незалежних об’єднаних територіальних громад – це шанс для їх жителів нарешті отримати більше повноважень для самостійного вирішення економічних та соціальних питань життєдіяльності громади. Тож закликав присутніх згуртовуватися та йти в депутати на місцевих виборах в Чигиринську ОТГ від партії РУХ НОВИХ СИЛ. Та принагідно пояснив, що відтепер, при створенні об’єднаної територіальної громади всі кадрові питання і призначення будуть вирішуватися самостійно. Але на даний час, згідно існуючого виборчого законодавства, вибори депутатів будуть відбуватися за партійною системою,
тобто за списками. А це означає, що зараз треба формувати список з людей, які готові брати на себе відповідальність, йти на місцеві вибори і перемагати. Тим самим творити своє життя тут. Для цього партійці та активісти РУХУ НОВИХ СИЛ з людьми проводять навчання, де в доступній формі вчать як правильно сформувати команду однодумців та стати переможцями на виборах, захистити свої голоси та запобігти фальсифікаціям у виборчому процесі. А також тому, як це робити без значних фінансових ресурсів та реклами.
На переконання Юрія Дерев’янка це можливо, коли люди щиро прагнуть змін, бажанням жити в країні без корупції та олігархічних кланів, об’єднані спільною ідеєю перемоги і змін на краще. Щоб втілити це в життя, до влади в Україні, на всіх рівнях, від Парламенту до місцевих рад повинна прийти нова велика команда.
І партія РУХ НОВИХ СИЛ готова привести таку нову команду до влади.
На Чигиринській землі Юрій Богданович презентував свою президентську виборчу програму, яка цікава новими підходами до соціально-економічного і політичного розвитку країни. Зокрема була запропонована до обговорення нова економічна платформа. Вона включає в себе легалізацію усіх видів економічної діяльності, ефективні механізми захисту права власності, заощаджень, впровадження криптогривні, запровадження дієвої системи делегування людьми важливих для них функцій державі та неоекономіки, що передбачає зниження податкового тиску на бізнес до 28 % з теперішніх 41%.
Значна частина його президентської програми присвячена безпеці та обороні, адже головне питання – це повернення та відновлення миру в Україні. В цьому напрямі Юрій Дерев’янко пропонуватиме сформувати фінансовий план відновлення окупованих та зруйнованих територій в Україні, адміністрування якого передати тимчасовій міжнародній адміністрації, що складатиметься з представництва США та країн ЄС і матиме три структурні підрозділи: цивільний, військовий та поліцейський. Також в Україні повинна бути створена професійна та резервна армія за стандартами НАТО, а люди мають отримати право на захист та володіння вогнепальною зброєю. Всі витрати військово-промислового комплексу мають відбуватися за стандартами країн НАТО.
Юрій Дерев’янко протягом своєї політичної діяльності був і залишається головним лобістом законів про імпічмент президента та нове виборче законодавство, Антикорупційний суд та про стратегію деолігархизації. За дві каденції народний депутат Юрій Дерев’янко став автором законів про люстрацію, очищення судової влади та понад 200 інших законопроектів. Він відстоював створення антикорупційних органів, реформу децентралізації, зняття депутатської недоторканності.
Щоб стати частиною команди кандидата в Президенти Юрія Дерев’янка – реєструйтесь на сайті https://derevyanko.io
За інформацією прес-служби народного депутата Юрія Дерев’янка

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *