Євген Курбет: «Це приклад єдності армії й народу»

На Покрову бійцям 28 мехбригади ЗСУ передали «бойову кухню»

«Бойову кухню» на базі автомобіля УАЗ-452 передали для бійців 28 окремої механізованої бригади Збройних сил України обласний військовий комісар Євген Курбет і директор НВФ «Урожай» Олександр Воскобойник. Уже 26 жовтня вона вирушить на передову, де й заступить на бойове чергування.
Такий подарунок бійці 28 мехбригади отримали на Покрову у Мельниках Чигиринського району. Тут 14 жовтня у рамках святкування Покрови та Дня захисника України пройшов фестиваль патріотичної пісні, а також Козацький ярмарок, що став продовженням заснованого влітку фестивалю традиційних українських ремесел «Крутий заміс». Запалювала ж гостей Холодного яру переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко.
— Я щаслива бути на Покрову саме тут, у Холодному яру. Дякую Богу і дякую всім, хто мене сюди запросив. Я могла бути сьогодні вдома з родиною, батьками, але ми вирішили благочинно виступити для вас. Наш виступ є абсолютно благочинним і ми даруємо його вам від усього серця й дякую одній важливій події. Це те, що 26 жовтня 28-ма бригада наших захисників отримає цю прекрасну і потрібну на передовій техніку. Здавалося б, така мала річ, але яка величезна справа. Низький уклін усім, хто допомагав і допомагає нашим хлопцям, нашим захисникам, — розповіла Руслана.
Як виявилося, у Мельниках Руслана Лижичко опинилася завдяки обласному військовому комісару Євгену Курбету.
Під час їхньої випадкової зустрічі, він розповів зірці, що на Покрову в Холодному яру передаватимуть на фронт польову кухню й автомобіль для потреб бійців 28 мехбригади. Тоді ж він запросив зіркову співачку приєднатися до цієї події, зазначивши, що хлопцям на передовій потрібна не лише матеріальна, а й моральна підтримка. Й Руслана не відмовила.
— Це яскравий приклад єдності армії та народу, — говорить Євген Курбет. — А гуртом, можна здолати буд-якого ворога й протистояти будь-яким викликам. Саме завдяки такій єдності країна не лише вистояла у найтяжчі часи військової агресії, а й змогла швидко відновити армію. І нині вона є однією з найбільш боєздатних армій світу. Ця єдність дає військовим силу й віру в те, що ми переможемо.
За словами Євгена Курбета, про польову кухню просили самі військовослужбовці 28 бригади, більшу частину яких становлять черкащани. Зробити її, на прохання воєнкома, погодилося НВФ «Урожай». Причому, зробили навіть більше. Для потреб військових на передовій працівники підприємства відремонтували й спеціально обладнали автомобіль на базі повнопривідного УАЗ-452. Директор підприємства Олександр Воскобойник каже, що очолюване ним підприємство не могло не відгукнутися на потреби наших захисників.
— «Урожай» і компанія «Миронівський хлібопродукт», якщо щось роблять, то завжди з душею й на максимальну викладку. Так було і цього разу. Зрештою, у нас вийшла незвичайна польова кухня. Це — бойовий автомобіль, — прокоментував Олександр Воскобойник.
На передову «бойова кухня», як її прозвали на Козацькому ярмарку, відправиться 26 жовтня. До всього її укомплектують продуктами, а у салон завантажать теплі речі, що з настанням холодів так потрібні на передовій. Це, за словами Євгена Курбета, також допомога благодійників та волонтерів.
Віталій ШИПША

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *