Як отримати відомості з Єдиного Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань в електронній формі?

Статтею 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» встановлено, що відомості, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр), є відкритими і загальнодоступними (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних) та у випадках, передбачених цим Законом, за їх надання стягується плата.
Згідно Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5 (далі – Порядок) відомості з Єдиного державного реєстру надаються за допомогою програмних засобів ведення цього реєстру у паперовій або електронній формах, що мають однакову юридичну силу та містять обов’язкове посилання на Єдиний державний реєстр, крім документів, що містяться в реєстраційній справі та надаються у паперовій формі.
За надання відомостей з Єдиного державного реєстру у паперовій формі справляється плата у розмірі – 100 грн., в електронній формі 75 відсотків плати, встановленої за надання відповідного документа в паперовій формі, а саме – 70 грн. (у 2019 році).
Відомості в електронній формі надаються в режимі реального часу, за допомогою он-лайн сервісу «Кабінет електронних сервісів», за умови наявності у запитувача інформації платіжної картки та доступу до мережі інтернет.
Перевагою отримання зазначеної послуги є зручність, відсутність черг, економія часу, доступ до відомостей Єдиного державного реєстру в будь-який час 7 днів на тиждень, зменшений розмір плати в порівняні з відомостями, які надаються в паперовій формі.
Скористатись зазначеною послугою можна за посиланням – https://kap.minjust.gov.ua/.
Користуйтеся зручними сервісами Міністерства юстиції України.
Нона Корж, заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *