Вирощування конопель

Чигиринським районним судом Черкаської області винесено обвинувальний вирок особі, яка здійснила незаконний посів та незаконне вирощування конопель.
Так, особа А. у квітні місяці 2019 року, умисно посіяв на території свого домоволодіння зерна конопель, після чого, без передбаченого законом дозволу, з метою незаконного вирощування та доведення до стадії достигання і подальшого використання для особистого вживання, без мети збуту, вирощував зростаючі рослини коноплі, шляхом культивування їх від бур’яну та поливання, до того як у червні 2019 року працівниками поліції Чигиринського ВП Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області, під час обшуку виявлено та вилучено 21 рослину, які згідно висновку експерта являються рослинами роду коноплі, що містять психотропну речовину.
За результатами судового розгляду особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 310 КК України та призначено покарання у вигляді 1 року обмеження волі застосувавши ст. 75 КК України звільнивши від відбування покарання з випробуванням.
Наразі вказаний вирок набрав законної сили.

Чигиринський відділ Смілянської місцевої прокуратури

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *