ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ ЧЕКАЮТЬ ВІЙСЬКОВІ ВУЗИ УКРАЇНИ

Чигиринський районний військовий комісаріат оголошує про набір із юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року на навчання на основі повної загальної середньої освіти до вищих військових навчальних закладів (далі – ВВНЗ) на посади осіб офіцерського складу та до військових коледжів сержантського (старшинського) складу для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

Військові коледжі сержантського (старшинського) складу приймають на навчання та здійснюють підготовку військових фахівців з вищою освітою за освітньо – кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста. Випускникам надається диплом державного зразка про вищу освіту, присвоюється відповідна кваліфікація.

ВВНЗ приймають на навчання за освітньо – кваліфікаційним рівнем бакалавра осіб з числа цивільної молоді, військовослужбовців строкової служби, військовослужбовців військової служби за контрактом і здійснюють підготовку для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб офіцерського складу у Збройних Силах України. Випускники ВВНЗ отримують вищу військово – спеціальну освіту, диплом державного зразка про повну повну вищу освіту  та відповідну кваліфікацію.

Прийом осіб на навчання до ВВНЗ здійснюється на конкурсній основі згідно з відповідними правилами. Вступники подають сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, а також обов’язково проходять: психологічне обстеження; оцінювання фізичної підготовки; медичний огляд військово – лікарською комісією.

Навчання здійснюється за схемою підготовки “курсант” у статусі військовослужбовця протягом усього терміну навчання за державний кошт, термін навчання у ВВНЗ зараховується у загальний стаж військової служби.

Підготовка до вступу починається з лютого, коли кандидати через військкомат проходять районну та обласну військово – лікарські комісії щодо придатності до проходження військової служби, психологічне тестування, готують документи для оформлення особової справи.

Випускники  мають можливість навчатися у таких навчальних закладах:

 • Військовий військовий інститут телекомунікації та інформатизації м. Полтава;
 • Національна академія сухопутних військ імені гетьмана П.Сагайдачного м. Львів;
 • Національний авіаційний університет;
 • Національний університет імені Черняховського м. Київ;
 • Харківський політехнічний інститут;
 • Харківський університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба;
 • Військова академія м. Одеса;
 • Військовий інститут Київського національного університету ім. Т. Шевченка;
 • Харківський військовий інститут танкових військ;
 • Житомирський військовий інститут ім. С.П. Корольова;
 • ФВМС Одеської національної морської академії та ін.

З більш детальною інформацією про умови вступу та навчання у ВВНЗ можна ознайомитись у військкоматі за адресою: м. Чигирин, вул. П. Дорошенка, 17.

 

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *