Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко: Пріорітетний напрямок співпраці влади – вирішення нагальних потреб громади

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко: Пріорітетний напрямок співпраці влади – вирішення нагальних потреб громади

8 лютого на Чигиринщину з робочим візитом завітав голова Черкаської обласної адміністрації Юрій Ткаченко.

Не дивлячись на морозну погоду Юрій Олегович урочисто передав голові Чигиринської районної ради Валентині Алєксєєвець та голові Чигиринської РДА Володимиру Клименку для громади Чигиринщини сучасний сміттєвоз з боковим завантаженням і причипом та сто контейнерів для сміття. Цей транспортний засіб був придбаний завдяки участі Чигиринської районної ради в інвестиційній програмі і проекті регіонального розвитку, що реалізовувався за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. При цьому документальний супровід інвестиційної програми і самого проекту здійснювався управлінням економічного розвитку і торгівлі Чигиринської РДА. Загальна вартість інвестиційного проекту склала 2 млн. 323 тис. грн.

Завдяки співфінасуванню Чигиринської районної ради (233 тис. 514 грн.), Чигиринської міської ради (160 тис. грн.), Стецівської сільської ради (75 тис. грн.), Боровицької сільської ради (73 тис. 850 грн.), Красносільської сільської ради (73 тис. 850 грн.), Вершацької сільської ради (73 тис. 850 грн.), Трушівської сільської ради (73 тис. 986 грн.), Рацівської сільської ради (73 тис. 850 грн.), що разом склало 837 тис. 900 грн. від загальної вартості цього інвестиційного проекту спільними фінансовими зусиллями вдалося придбати таку необхідну техніку та обладнання для збору та вивезення твердих побутових відходів в Чигиринському районі.

Юрій Ткаченко у своєму виступі наголосив, що налагодження співробітництва міста та сіл Чигиринського району з метою вирішення нагального питання надання якісних послуг з вивезення твердих побутових відходів для Чигиринського району та Черкаської області є інноваційним явищем. Зацікавленння громад виразилося в тому, що виділяючі певні фінансові ресурси на організацію послуги по вивезенню твердих побутових відходів, обсяг цих ресурсів був значно меншим, ніж якщо б ці громади організовували надання цієї послуги самостійно. Реалізація даного проекту надасть змогу за рахунок збільшення об’єму утилізації відходів та розширення території обслуговування, в майбутньому запровадити систему роздільного збору побутових відходів, а також створити можливості для розширення території обслуговування в межах інших територіальниих громад Чигиринського району.

Реалізований на Чигиринщині проект повністю відповідає Стратегії регіонального розвитку Черкаської області на період до 2020 року, яка затверджена рішенням обласної ради в березні 2015 року, – сказав очільник області.

***

Втіленням в життя не тільки цього інвестиційного проекту змогла похвалитися Чигиринщина. Наразі потужний довготерміновий інвестиційний проект в м. Чигирин реалізує ТОВ «Чигирин-Тепло», що очолює Михайло Пацьора. Ще до початку опалювального сезону це підприємство відгукнулося на проблему забезпечення теплом установ міста. Загальний обсяг інвестицій склав 4,5 млн. грн. Заручившись підтримкою районної та міської влади, заступника голови Черкаської ОДА Сергія Овчаренка, депутата Чигиринської міської ради Руслана Овчарова, та інших в найкоротші строки були вирішені всі організаційні та юридичні питання задля початку робіт по встановленню в Чигиринській ЦРЛ, Чигиринському економіко-правовому коледжі та Навчально-виховному комплексі № 3 в м.Чигирин автономних котелень, які працюють на альтернативному екологічному паливі – пелетах. Завдяки професіоналізму директора, вболівання за результати, злагодженій роботі спеціалістів ТОВ «Чигирин-Тепло» вже з 1 грудня 2016 року запрацювала котельня в Чигиринській ЦРЛ, 22 грудня відбувся пуск котельні в Чигиринському економіко-правовому коледжі, а з 13 січня 2017 року запрацювала автономна котельня в НВК № 3.

Саме до педагогічного колективу НВК № 3 і завітав Юрій Ткаченко, щоб особисто пересвідчитися в результативності співпраці з інвестром. Директор НВК № 3 Вікторія Степаненко та педагогічний колектив, які зібралися на подвір’ї школи висловили одностайну думку, що з того часу як запрацювала автономна котельня в навчальному закладі стало значно тепліше, відтепер діти та вчителі можуть перебувають в належному температурному режимі у класах. В розмові голова Чигиринської РДА Володимир Клименко відзначив, що завдяки цьому інвестиційному проекту є значна економія бюджетних коштів на опалення Чигиринської ЦРЛ та НВК № 3.

Співробітництво з ТОВ «Чигирин-Тепло» продовжується, адже цей інвестор продемонстрував свою надійність, здатність виконувати взяті на себе зобов’язання в найкоротші строки.

Юрій Ткаченко був приємно вражений такими обсягами роботи за такий обмежений час, вказавши, що не в усіх районах області сумлінні, надійні інвестори знаходять розуміння і підтримку в реалізації своїх проектів, а ось за Чигиринщину можна щиро порадіти.

Тільки у співпраці з громадою можна вирішувати всі проблемні питання, – запевнив голова ОДА.

  • Foto_100
  • Foto_084
  • Foto_083
  • Foto_8
  • Foto_051
  • Foto_109
  • Foto_049

Світлана Гречанюк-Самойлова,
газета «Чигиринські вісті»

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *