В Чигиринському НВК І-ІІІ ступенів № 3 відзначили День школи. «НАША ШКОЛА – НАЙКРАЩА ШКОЛА НА ЗЕМЛІ!»

18 травня святкування розпочалося з традиційної ранкової фізкультхвилинки. Після якої, з теплим вітальним словом перед учнями, батьками та гостями виступила директор Вікторія Степаненко. З побажаннями святкового настрою, перемоги у конкурсних змаганнях, смачної козацької каші виступила голова загальношкільного батьківського комітету Оксана Проценко. На урочисте відкриття з подарунком завітали представники загальношкільного батьківського комітету.
Програма свята була цікавою і насиченою. Учні на шкільному подвір’ї провели загальношкільний флешмоб «Гімн школи». В шкільному музеї юні екскурсоводи Яна Чуєнко, Аліна Лагута та Дмитро Юрець для батьків та учнів влаштували цікавий екскурс в історію школи: «Шкільні роки – це мить, а спогади назавжди!». З великим задоволенням батьки відвідали етнографічний шкільний музей “Українська світлиця”.
А яким гарним був пісенний конкурс-караоке, в якому взяли участь учні 7-11 класів. Щирі вболівальники віддали свої голоси найкращим виконавцям. Тож призові місця розподілились наступним чином: ІІІ місце – М. Ненько, К.Беспечна, ІІ місце – О.Кулинич, гран-прі отримала В.Блоха. Чекаємо подальших виступів наших юних талантів в пісенних конкурсах!
Були підведені підсумки конкурсу малюнків, плакатів, колажів на тему: «Моя школа в майбутньому» ” . Журі розприділило призові місця наступним чином:
1-4 класи: І місце – 3 клас;
5-8 класи: І місце – 8 клас;
9-11 класи: І місце – 10 клас.
Бажаємо втілення в життя всіх ваших мрій про майбутнє рідної школи!
Багатьма цікавинками запам’яталось шкільне свято. Зокрема, на шкільному спортивному майданчику відбувся товариський матч з волейболу між учнями та мамами. Море задоволення, сміх, позитиву! У Єдності наша сила! – саме такий висновок зробили учасники товариського матчу.
Справжнє захоплення викликало урочисте відкриття шкільної радіостудії. Свято запам’ятається учням не тільки як День школи, але й особлива подія – сьогодні вперше запрацювало шкільне радіо! У відкритті шкільної радіостудії взяли участь заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Хижняк , голова загальношкільного батьківського комітету Оксана Проценко , учениця 1 класу Даринка Сотуленко, учениця 11 класу Людмила Буряченко. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи щиро дякують О.Мажару за встановлену апаратуру шкільної радіостудії. Відтепер у хвилини шкільних перерв, у поза навчальний час, в ефірі звучатимуть різноманітні оголошення, цікавинки шкільного життя, новини, привітання. Також радіостудію зможуть використовувати вчителі під час предметних тижнів.
В конкурсі на кращу Козацьку кашу шкільне журі оцінювало творче оформлення та смакові якості козацької каші від кожного класу. За креативність захисту та творчість у представленні призові місця були розподілені таким чином: 1-4 класи – І місце – 2 та 4 клас; 5-8 класи – І місце – 8 та 6 клас; 9-11 класи – І місце – 9 та 10 клас. За смаковими якостями козацької каші перемогу одержали: І місце – 2 клас, ІІ місце – 9 клас, ІІІ місце – 11 клас.
Під час підсумкового кола діти отримували фрукти, грамоти, сертифікати. Команда-переможець була нагороджена смачним, запашним пирогом. Радості дітей від такого свята не було меж.
Дякуємо директору, педагогічному, учнівському та батьківському колективу школи за організацію такого чудового святкування в родинному колі шкільної сім’ї!

P.s. Більше фото дивіться в опублікованому фотоальбомі за посиланням  https://www.facebook.com/pg/Chyhyrynsky.Visti/posts/?ref=page_internal

Ірина Терещенко, кор. «ЧВ»

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *