В Чигирині у часи пік транспортний колапс. Хто винен і що робити?

6 грудня до  Чигиринської міської ради  надійшло колекивне звернення жителяв Нового Чигирина  про незадовільне надання послуг з перевезення пасажирів міським громадським транспортом. При  цьому у зверненні до міської влади ставиться ряд вимог, зокрема щодо відкриття  додаткових рейсів у години найбільшого пасажиропотоку – з 7-30 год. до 9-00 год. та з 16-00 до 18-30 год. Крім всього ці  вимоги були озвучені вчора на сесії міської ради.

За наслідками звернення, з метою його  розгляду, було вирішено сьогодні, 7 грудня о 9 год.30 хв. скликати засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлового-комунального господарства, благоустрою та транспорту, куди запрошені представники перевізника і обурені громадяни.

Р.s. Як повідомив редакції секретар Чигииринської міської влади, реагуючи на звернення мешканців міста, які користуються муніципальним транспортом, він особисто  тримає ситуацію з міськими перевезеннями на контролі. Так, за попередньою домовленістю з перевізником Прохоренко В.П. було вирішено  скоротити інтервал руху автобусів до 10 хвилин в період 7:20 год. до 8:30 год. ранку. Такий самий інтервал руху  запроваджується  і у вечірній час з 16:00 год. до 18:30 год.  Олександр Іванов пообіцяв особисто перевірити дотримання досягнутих домовленостей перевізником.

Як-то кажуть поживемо побачимо чого вартують обіцянки.

Далі буде…

 

Ірина Терещенко, кор. “ЧВ”

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *