УВАГА! ПРАВОВА ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ Російської Федерації ПРОТИ УКРАЇНИ

Шановні добродії!

Триваюча збройна агресія Російської Федерації проти України спричиняє величезні втрати серед громадян нашої країни. Тисячі захисників України поклали своє життя, аби утримати агресора, десятки тисяч отримали поранення, каліцтва та психологічні травми, понад два мільйони- стали вимушеними переселенцями, покинули свої домівки та розпочинають все  спочатку  на нових місцях. Ця війна, яка досі не названа війною, торкнулася чи не кожного з нас. Правозахисна організація “Сила права” надає безоплатну юридичну допомогу тим, хто  постраждав внаслідок  збройної агресії Російської Федерації проти України. На безоплатній основі  здійснюється супровід всього процесу: від підготовки першої заяви до суду до фактичного отримання компенсації матеріальної та моральної шкоди від Російської Федерації як держави-агресора. За півтора роки розроблена не тільки  правова стратегія захисту порушених прав постраждалих громадян, але й  здобуті  низка  знакових перемог на юридичному фронті боротьби  з державою-агресором.

Реалізуючи перший етап правової стратегії, у судових процесах вже встановлені юридичні факти нанесення шкоди українським родинам та окремим громадянам внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. Також в судовому порядку вдалося  добитися  арешту та заборони на виплату російського кредиту  у розмірі 3 мільярдів доларів США, отриманого Україною від РФ за часів режиму Януковича у 2013 році. Арештовані кошти за судовими рішеннями будуть використані на першочергові виплати  громадянам, які постраждали  внаслідок збройної агресії  РФ, –  родинам загиблих військовослужбовців (розмір компенсації від 60 тис. євро для кожного члена родини), військовослужбовцям, які отримали поранення та каліцтва (розмір компенсації від 20 тис. євро (для легкопоранених) + компенсація за  втрату працездатності  +  компенсація  витрат  на лікування та протезування, вимушеним переселенцям  з окупованих територій АР Крим, м.Севастополя, Донецької та Луганської областей (розмір компенсації від 50 тис. єро + компенсація  матеріальної шкоди.

Ми знаємо, що Ваша родина  понесла тяжку втрату. На превеликий жаль, людське життя не повернути. Але впевнені, що держава-агресор має понести  відповідальність та заплатити  за все те горе,  яке вона спричинила своїми незаконними діями.

Всеукраїнський громадський рух “Сила права” у взаємодії з Черкаським обласним військовим  комісаріатом допомагає родинам загиблих співробітників, співробітникам, які отримали поранення та каліцтва, а також вимушеним переселенцям підготувати документи, розпочати судовий процес та отримати матеріальні виплати від  держави агресора.

Процес притягнення держави-агресора до відповідальності  та отримання компенсації потребує багато часу та зусиль. Але ми пройдемо цей  шлях разом.

Для цього вам потрібно зібрати первинний пакет документів:

1) копія паспорта та ідентифікаційного коду;

2) посвідчення члена сім’ї загиблого учасника АТО;

3) свідоцтво про народження загиблого;

4) довідка про проходження служби в зоні АТО з в/ч;

5) акт про спецрозслідування форми М5 (копія);

6) довідка про смерть; свідоцтво про смерть;

7) висновок ВЛКК;

8) витяг з наказу про  виключення із списку особового складу;

9) службова характеристика;

10) письмові свідчення однополчан (1-2 особи);

11) біографія.

Пропонуємо Вам звернутися до юридичної приймальні руху “Сила права”, яка розташована за адресою: м. Черкаси, вул.Смілянська,44, офіс 325. Конт. тел.: +380631779665; +380976251493. Докладну інформацію можна отримати на сайті www.sila-prava.org

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *