УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЧИГИРИНСЬКОМУ РАЙОНІ ІНФОРМУЄ

Перерахунок пенсій з 1 квітня 2018

Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій “№2148-VIII від 03.10.2017 передбачено, що органи Пенсійного фонду щороку з 1 квітня без додаткового звернення пенсіонера перераховують пенсії тим особам, які на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули  на нього право.

Перерахунок проводиться пенсіонерам, які отримують пенсію за віком, по інвалідності та пенсію за вислугою років відповідно Закону України” Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

Особам, які отримують пенсію за вислугою років, автоматичний перерахунок проводиться тільки при умові, якщо вони досягли встановленого законодавством пенсійного віку.

Автоматичний перерахунок проводиться для осіб, які після призначення чи попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати і від призначення чи перерахунку пенсії минуло не менше ніж  два роки.

Відповідно до діючого законодавства, ті хто пропрацював 24 місяці, мають право на проведення перерахунку по стажу та заробітку, але у випадку якщо у працюючих пенсіонерів після перерахунку коефіцієнт заробітньої плати знижується то проводиться перерахунок пенсії лише по стажу.

Є категорія пенсіонерів, які після призначення чи перерахунку пенсії не пропрацювали 24 місяці і звільнилися з роботи. То таким особам проводиться перерахунок тільки по стажу, але при умові що від попереднього перерахунку чи призначення пенсії пройшло не менше два роки.

В Чигиринському районі було проведено вищезазначений перерахунок в результаті якого 2622 пенсіонерам перераховано пенсію.  Перераховані розміри пенсії пенсіонери отримають уже в квітні.

 

Начальник відділу з питань призначення

та перерахунків пенсій № 21                                                            Г.М.Мамчич

 

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *