У Городищі відбувся обласний мистецький фестиваль “Садок вишневий коло хати”

19 травня в Городищі, що на Черкащині, гостинно вітав гостей і жителів цього міста обласний мистецький фестиваль “Садок вишневий коло хати”. Розпочалося дійство святковою ходою від пам’ятника С.С. Гулаку-Артемовському до міського саду. Тепло і привітно зустрічали городищенці мистецькі делегації з усієї Черкаської області. Чудовою була виставка народних умільців територіальних громад Городищенського району. Зачаровували гарним виконанням як музичні колективи, в тому числі оркестр, так і окремі виконавці. Під час свята всі бажаючі могли взяти участь у майстер-класах найкращих Handmade майстрів Черкащини.
Городищанам вдалося створити неповторну святкову атмосферу та до всього, почастувати всіх оригінальними смаколиками.
Мистецький фестиваль “Садок вишневий коло хати» у м.Городище запроваджено ще 1989 року в рамках всеукраїнського свята «В сім’ї вольній, новій”. Городищани віддають належну шану не тільки Тарасу Григоровичу Шевченку, але й іншим своїм знаменитим землякам: композитору Семену Гулаку-Артемовському, меценату Платону Симиренку. Упродовж перших трьох років фестиваль проводився на Мліївській науково-дослідній станції садівництва ім.Л.П.Симиренка.За роки власної історії «Садок вишневий коло хати» не лише отримав, так би мовити, постійну прописку на Городищині, а й став одним із наймасовіших і найулюбленіших заходів у районі.
Сподіваємося, що в наступному році Чигиринщина буде представлена на цьому мистецькому фестивалі, адже у нас є талановиті виконавці, музичні і художні самодіяльні колективи, народні майстри.

Ірина Терещенко, кор. “ЧВ”, фото автора

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *