ЦВК зареєструвала Євгенія Курбета кандидатом у депутати

За місяць він планує об’їхати практично всі населені пункти округи й заручитися підтримкою виборців

20 червня Центральна виборча комісія зареєструвала Євгенія Курбета кандидатом у депутати Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі №195. Його кандидатуру підтримала низка ветеранських організацій Черкащини, а також учасники форуму «Громадська ініціатива-2019», в якому взяли участь лідери громадської думки та провідні експерти із різних галузей.
У дописі на своїй сторінці у Фейсбук Євгеній Курбет наголосив, що йде самовисуванцем, хоча різні політичні сили напередодні виборчої кампанії пропонували йому приєднатися до них.
– Я не можу прив’язувати себе до певних політичних сил. Насамперед, тому, що я маю власні погляди і власні ініціативи, які сьогодні вкрай потрібні для встановлення миру та стабільності в державі, зміцнення її обороноздатності та демократичного розвитку. Це з одного боку. З іншого — відродження повноцінного життя у нашій глибинці. На жаль, у погоні за європейськими цінностями, багато хто навіть не згадує про наші села. Та й узагалі сьогоднішній політикум надто відірваний від реальності. А вона сувора. Ми пишаємося безвізом і вдалими прикладами створення об’єднаних громад, яких в області є декілька десятків — і це добре. Але слід пам’ятати й про села, які лишаються відрізаними бездоріжжям, без транспортного сполучення, без мобільного зв’язку й інтернету, без доступу до медичних послуг, де єдиним джерелом існування місцевих жителів як і сто років тому є город і власні руки. Сьогодні цим людям потрібна допомога держави не менше, ніж нашим захисникам на передовій, — зазначив він.
Уже наступного дня після реєстрації Євгеній Курбет почав проводити зустрічі з виборцями. Протягом місяця планує об’їхати практично всі населені пункти округу й заручитися підтримкою людей.
Слід зазначити, що на зустрічі з ним, приходить чимало людей. Вони цікавляться програмою кандидата, його планами та активно дискутують щодо перспектив розвитку країни та Черкащини.
– Знаєте кого люди більше не хочуть бачити у Верховній Раді? «Гастролерів», — зазначив Євгеній Курбет, підсумовуючи свої перші зустрічі з виборцями. — Депутатів, яких черкащани бачили у кращому випадку один раз – у період агітації. А потім 5 років не чули від них взагалі нічого, тому що народні обранці працювали переважно на «закордонних виборчих округах». Так бути не повинно!
Тому, вже як офіційний кандидат у депутати до Верховної Ради України, запевняю, я буду на окрузі постійно! Я проживаю у Черкасах, тут моя сім’я, діти, батьки, друзі, побратими – все моє життя. І, на відміну, від «гастролерів» мені справді небайдуже, що буде з Черкащиною!
Віталій Шипша

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *