Професіоналізм підкріплений любов’ю до своєї справи

Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми. Щодня завдяки роботі соціальних установ тисячі людей отримують підтримку і увагу. Професіоналізм, шляхетність, виваженість, витримка, толерантність – ось основні риси працівників соціальної сфери.
Люди, які щодня творять добро, допомагають і підтримують громадян свого району, роблять систему соціального захисту кращою відзначають в першу неділю листопада своє професіональне свято – День працівника соціальної сфери.
Серед них є людина, яка користується особливою повагою та авторитетом. Незважаючи на свій молодий вік вона займає відповідальну посаду виконуючої обов’язки начальника управління. Це Валентина Вакуленко.
Вона розпочала свою трудову діяльність в 2004 році на посаді спеціаліста 1 категорії відділу контролю за правильністю призначення і виплати пенсій та з питань соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення. За десять років безперервної роботи в управлінні була призначена заступником начальника управління, начальником відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг.
За весь період своєї діяльності Валентина Миколаївна зарекомендувала себе як віддана обраній справі людина з високими моральними та духовними якостями. Вона завжди намагається бути корисною та потрібною людям, до неї йдуть за підтримкою та доброю порадою.
В колективі проявила себе як чесна і добросовісна, коректна і ввічлива у спілкуванні з людьми.
Валентина Вакуленко є членом Молодіжної ради обласної профспілки працівників соціальної сфери України.
Неодноразово її нагороджували грамотами Чигиринської райдержадміністрації та районної ради.

Щирих добрих слів заслуговує і начальник відділу соціальної допомоги управління соціального захисту населення Чигиринської райдержадміністрації Лідія МИХНО.
Вона майже все своє життя прожила на Чигиринщині, де й закінчила в 1986 році Чигиринський сільськогосподарський технікум за спеціальністю – бухгалтер. У квітні 1990 року Лідія Дмитрівна прийшла працювати в управління, а вже в 2007 році була призначена начальником відділу соціальної допомоги. Ця чарівна жінка поєднує у собі толерантність і вимогливість, стриманість і наполегливість, працьовитість і активність не тільки за основним місцем роботи, а й в громадському житті. Вона оперативно вирішує назрілі питання щодо захисту прав та інтересів жителів району.
Завдяки вмілому керівництву та злагодженій роботі кожного спеціаліста, на чолі з Лідією Михно, показники управління щодо надання соціальних допомог жителям Чигиринщини – одні з кращих в області.
Сумлінна та багаторічна праця Лідії Дмитрівни неодноразово була відзначена різними нагородами, а в 2013 році її було занесено на Дошку Пошани “Ними пишається соціальна сфера Черкащини”.
На роботі Лідія Михно знаючий колега і хороший порадник, а дома – ласкава матуся і любляча бабуся.
Життєва мудрість і набутий досвід допомогли цій жінці завоювати заслужений авторитет: до її порад дослухаються, а влучне слово має неабияку вагу, що свідчить про те, що ця людина на своєму місці.

Ірина Яременко

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *