Освітянське віче зібрало педагогів Богданового краю

В останні серпневі дні населення м. Чигирин суттєво «збільшується». Не дивуйтеся цій метаморфозі. То традиційна серпнева педагогічна конференція збирає освітян Богданового краю на мудре віче вчителів та вихователів. На неї прибули делегації педагогічних колективів усіх навчальних закладів району, дошкільних та позашкільних установ, представники громадськості, влади, батьківський загал.
Всього в конференції взяли участь 308 педагогів.
В ході заходу були підведені підсумки попереднього навчального року та визначені пріоритети на учбове новоріччя.
Під час вшанувань та привітань педагогічної спільноти нашого краю відбулася церемонія нагородження кращих із кращих трудівників педагогічної ниви. Так Почесними грамотами Чигиринської районної державної адміністрації відзначено ряд педагогічних працівників району. Катерину Григорівну Невгоденко, начальника відділу освіти Чигиринської райдержадміністрації – за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та вагомий внесок у розвиток освітньої галузі району. Ларису Федорівну Кобиляцьку, вчителя біології Чигиринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Чигиринської районної ради Черкаської області – за впровадження сучасних методів навчання та виховання екологічно-грамотного підростаючого покоління та належну організацію роботи Чигиринського шкільного лісництва «Богданівець». Ірину Миколаївну Яковенко, вчителя історії Вершацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чигиринської районної ради Черкаської області – за високий рівень володіння ефективними формами і методами роботи з учнями на уроках історії та належну організацію позакласної краєзнавчої роботи з учнями. Наталію Андріївну Дутко, заступника директора з навчально-виховної роботи опорного навчального закладу «Медведівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. М. Залізняка» Чигиринської районної ради Черкаської області – за сумлінну працю, реалізацію державної політики в галузі освіти та особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління. Любов Василівну Котову, вчителя початкових класів Мельниківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня» Мельниківської сільської ради Черкаської області – за сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток освітянської галузі.


Почесними грамотами Чигиринської районної ради нагородили: Таїсію Іванівну Попович, вчителя фізики Чигиринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської районної ради Черкаської області – за високий професіоналізм, впровадження інформаційних технологій та STEM-освіти; Валентину Володимирівну Комаренко, директора Суботівської загальноосвітньої школи І ступеня Чигиринської районної ради Черкаської області – за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток освітянської галузі; Світлану Василівну Коваленко, вчителя хімії та трудового навчання Чигиринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2» Чигиринської районної ради Черкаської області – за сумлінну працю, високу професійну майстерність та особистий внесок у розвиток освітянської галузі; Валентину Андріївну Супрун, вчителя хімії та біології Боровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чигиринської районної ради Черкаської області – за сумлінну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності, відданість своїй справі та зайняте ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології; Тетяну Миколаївну Майстренко, вчителя початкових класів Вітівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Чигиринської районної ради Черкаської області – за енергійність, інноваційність та уміння співпрацювати з батьками та учнями.
Грамоти відділу освіти Чигиринської райдержадміністрації отримали: Євгеній Миколайович Широков, вчитель історії Головківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чигиринської районної ради Черкаської області – за сумлінну працю та впровадження інноваційних форм патріотичного виховання молоді; Євгеній Миколайович Жиденко, вчитель географії Рацівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чигиринської районної ради Черкаської області – за сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток освітянської галузі; Валентин Володимирович Семеренко, вчитель фізичної культури Стецівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чигиринської районної ради Черкаської області – за вагомий внесок у збереження здоров’я підростаючого покоління та популяризацію здорового способу життя серед молоді; Лариса Василівна Варуша, вихователь Топилівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня» Чигиринської районної ради Черкаської області – за сумлінну працю та вагомий особистий внесок у справу дошкільного виховання; Федор Федорович Попович, вчитель фізичної культури Тіньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чигиринської районної ради Черкаської області – за вагомий внесок у збереження здоров’я підростаючого покоління та популяризацію здорового способу життя серед молоді; Лілія Сергіївна Коркоценко, вчитель початкових класів Трушівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чигиринської районної ради Черкаської області – за сумлінну працю та вагомий особистий внесок у справу підростаючого виховання; Юлія Володимирівна Васільєва, вихователь дошкільного навчального закладу «Берізка» Вершацької сільської ради Черкаської області – за сумлінну працю та вагомий особистий внесок у справу дошкільного виховання.


Грамоти Чигиринської міської ради отримали Тетяна Іванівна Хижняк, заступник директора з навчально-виховної роботи Чигиринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Чигиринської районної ради Черкаської області – за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток освітянської галузі; Наталія Петрівна Безуменко, вихователь Чигиринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2» Чигиринської районної ради Черкаської області – за сумлінну працю та вагомий особистий внесок у справу дошкільного виховання; Світлана Володимирівна Куцевол, вчитель математики Чигиринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської районної ради Черкаської області – за плідну працю, високий рівень професійної майстерності та вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління; Таїса Олександрівна Мельник, вихователь-методист дошкільного навчального закладу «Зірочка» Чигиринської міської ради Черкаської області – за плідну працю та вагомий особистий внесок у справу дошкільного виховання; Людмила Іванівна Григор’єва, директор Чигиринського будинку дитячої та юнацької творчості Чигиринської районної ради Черкаської області – за сумлінну працю на освітянській ниві, високу професійну компетентність, цілеспрямовану управлінську діяльність та творчий підхід в організації освітнього процесу.
Подяки відділу освіти райдержадміністрації дістали: колектив Трушівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чигиринської районної ради Черкаської області – за роботу з дітьми з особливими потребами, колектив опорного навчального закладу «Медведівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. М.Залізняка» Чигиринської районної ради Черкаської області – за надану допомогу в організації фестивалю «Холодний Яр – фестиваль нескореної Nації», колектив Чигиринського будинку дитячої та юнацької творчості Чигиринської районної ради Черкаської області – за надану допомогу в організації проведення обласної серпневої конференції працівників освіти, колектив Чигиринського районного Будинку культури – за надану допомогу в організації проведення районної серпневої конференції працівників освіти.
В ході конференції також отримали Подяки від народного депутата Володимира Зубика директори та колективи шкіл, які в 2017-2018 навчальному році підготували переможців проекту «Інтелект року». Голова організації Профспілки працівників освіти і науки Валентина Мерешко вручила педагогічним колективам району премії за підготовку навчальних закладів до навчання.
До-речі, як було відзначено на конференції школи та інші освітні установи 100-відсотково готові до нового навчального року.
Допомогли в цьому і влада, і місцеве самоврядування, і підприємці, орендарі сільгоспугідь та інші доброчинці.
В ході конференції Лариса Малкова нагадала що за поданнями нардепа було спрямовано субвенцію в сумі 1 млн. 500 тис. грн на будівельні роботи по спорудженню спортзали в ЗОШ №1 ім. Б. Хмельницького м. Чигирин. В новому навчальному році 1 млн. 100 тис. грн субвенційних коштів за підтримки Володимира Зубика отримає Медведівська ЗОШ ім. М. Залізняка.
Тетяна ЛЕБЕДЕНКО, кор. «ЧВ», фото Наталя ЛЕБЕДЕНКО

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *