Фоторобота Олени Черноус «Іллінська церква в Суботові» – у фіналі загальнонаціонального конкурсу

Олена Черноус – відома в Чигиринщині та і за її межами мисткиня-лялькарка. А ще вона – талановитий і творчий педагог, викладач образотворчого мистецтва в Чигиринському НВК №2 та гуртка малювання міського будинку дитячої та юнацької творчості. Серед захоплень Олени – фотомистецтво, яке допомагає їй і в педагогічній діяльності, і в творчості. А її, відкрита широкому загалу сторінка в Facebook, взагалі нагадує таку собі «соцмережну» фото-виставку. Світлини авторства Олени Черноус живі, вони ніби дихають колоритом пір року, сповнені краси Богданового краю та інших куточків України, куди жінка потрапляє з сім’єю та вихованцями.


Не відстає від матусі і син Владик, який нещодавно на конкурсі відеороликів про Чигиринщину «Моє драйвове місто» в рамках фестивалю VIRA FEST здобув блискучу перемогу.
А нещодавно і сама Олена Борисівна засвітилась в загальнонаціональному фотоконкурсі «Великі світлини маленьких місць. Моя громада – наше майбутнє», ініціатором якого було Міністерство регіональної політики, будівництва та комунального господарства, а організатором – Програма U-LEAD з Європою. Загалом в конкурсі взяли участь 1400 українців. І серед такої кількості представлених робіт, світлину Олени Черноус «Іллінська церква» визнали однією з кращих! Спочатку журі обрали 50 кращих знімків, далі – 24. І гідною уваги та кращих оцінок стала й робота нашої землячки!
Результат був дуже приємним і неочікуваним, ділиться з «ЧВ» переможниця фотоконкурсу. – Я навіть забула за фото. А тут приходить лист: «Вітання! Маємо честь повідомити Вам, що ваша світлина була відібрана до переліку найкращих фотографій загальнонаціонального фотоконкурсу…»
Як розповідає пані Олена, додатковим подарунком для 24-ох фіналістів конкурсу став майстер-клас з фотомайстерності відомого фотографа Ігора Чекачкова. Він був членом журі конкурсу, тож проаналізував світлини переможців, працював разом з ними над вдосконаленням їх умінь і навичок, відкрив секрети свого професійного життя.
Усі учасники отримали грошові сертифікати на придбання вишиваного одягу в столичному «Етнодомі». Організатори конкурсу також випустили серію листівок за знімками учасників конкурсу.
Нині мандрівна виставка кращих робіт подорожує Україною, даруючи людям радість від споглядання великих світлин маленьких місць. А серед них – й Іллінської церкви у Суботові.

Тетяна ЛЕБЕДЕНКО, кор. «ЧВ», фото з архіву Олени ЧЕРНОУС

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *