СТОВ «Дружба» – криниця хліборобського роду!

День працівника сільського господарства я дуже люблю, бо в житті не було багато свят, тільки робота, яку не можна було переробити. Але цей день я згадую кожного року, бо закінчувався господарський рік, робили підсумки роботі, що зробили.
Ну перш за все, я хочу подякувати від усіх жінок села Боровиці Налбандяну Армену Миколайовичу, що в 2019 році він нам організував поїздку автобусом в село Тіньки на «Грай гармонь» це на день Конституції 29 червня, друга поїздка в село Суботів. Це 11 вересня 2019 року – це церковний празник на «усікновенія глави Іоана Предтечі». Навіть жаль взяв, що життя прожили, а такої краси не бачили, особливо купальня «Віри, Надії, Любові»! Велика подяка організатору нашої групи під назвою «Едем» – гармоністу Пшиченко Петру Івановичу, бубоністу Токовенко Катерині Михайлівні, ланковим Збаразькій Катерині Михайлівні і її чоловікову Збаразькому Петру Андрійовичу, Корнійченко Валентині Григорівні, Петріченко Мотрі Федорівні, Кузьменко Катерині Олексіївні, фотографу групи Семеняці Ользі Вікторівні, лікареві групи Лисенко Катерині Петрівні. Жінки можуть не тільки працювати, а й відпочивати, велика подяка солістці нашої групи Кузьомі Ганні Миколаївні (це наша Ольга Павловська!), Пістуненко Парасці Калениківні, (це наша Євгенія Крикун). Тільки було мало часу…
Третя поїздка була в село Мельники на Покрову 14 жовтня, на «Крутий заміс», тут треба подякувати організатору цього дійства. Живу і не можу прийти до тями за «Силу нації»: які ж це молодці хлопці без ніг і рук, а скільки в них сили руху до життя!
А з нагоди свята щиро і сердечно вітаю всіх хліборобів, які зараз працюють в СТОВ «Дружба», а також всіх ветеранів, які працювали в колгоспі «Дружба». Нехай нива щедро колоситься, здоров’я і щастя хай супроводжують вас на життєвому шляху, а добробут і злагода прийдуть у кожну домівку. «Дружба» – то криниця хліборобського роду!
Господь хай всім дарує надію і тепло на многії літа, на радість й добро.
З повагою Диренко Поліна Олександрівна.

 

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *