В новій футбольній формі – до нових висот

В новій футбольній формі – до нових висот

Рацівська футбольна команда «Колос», одягнена за підтримки «МХП» в нову спортивну форму, здобуває перемогу за перемогою

Рацівські футболісти останнім часом роблять справжній фурор в царині Чигиринського спорту. Не зупиняючись, вони здобувають перемогу за перемогою. Точкою відліку їх тріумфального руху в режимі «нон-стоп» стало придбання нової футбольної форми та бутсів. Для всієї команди їх нещодавно було закуплено за фінансової підтримки мецената, який підтримує рацівську громаду. Це ДП «Перемога Нова».
Ще донедавна, здібна і злагоджена сільська команда навіть бувало соромилась виїжджати на змагання. По банальній причині – спортсмени були, як кажуть, «голі і босі». Стара форма зносилась до нитки, а позичати у школі чи деінде, як робили раніш, було вже несила…
І коли за підтримки доброчинців команду «Колос» було екіпіровано, хлопці взялись за футбол з новими силами. Шануючи давні футбольні традиції свого села та маючи справжнє стремління до перемог, у новому «обмундируванні» рацівські спортсмени почали здобувати перемогу за перемогою!
Так, спочатку рацівські футболісти виграли у змаганнях, які проходили в с. Суботів з нагоди Дня села. Далі – в Чигирині здобули першість в розіграші кубку ім. Богдана Хмельницького.
Третя гра, де вони стали неперевершеними переможцями – дуже знакова і для команди, і для їх рідного села. Це турнір присвячений пам’яті Володимира Данди – відомого в Чигиринщині спортсмена, який більше 30-ти років очолював сільську команду «Колос». Завдяки спортивному хисту капітана і тренера, свого часу, команда рацівчан неодноразово виступала в Першостях району та області.
От і тепер 28 жовтня «Колос» на своєму полі приймав футболістів із чигиринських команд «ДЮСШ» та «Чигирин» і суботівську команду «Богданівець».
І тут в чесній, напруженій і видовищній боротьбі перемогу знову виборов рацівський «Колос». На нових футболках від «МХП» у рацівчан ніби крила виросли! А може сам Володимир Данда, як ангел-оборонець стояв на їх воротах? Бо рацівська команда, не зазнавши жодної поразки, впевнено дійшла до перемоги. ІІ місце посіли суботяни, третє – команда
«ДЮСШ», а четверте – «Чигирин». Усі учасники турніру, крім медалей від Чигиринського відділу освіти, отримали грошові призи. Призовий фонд, вже традиційно для Рацевого, забезпечило ДП «Перемога Нова». А це: 4 тисячі гривень – для переможців турніру; 2,5 тисячі гривень – за друге місце; 1,5 тисяч гривень – за третє; 500 гривень – за четверте місце.
Попри похмуру дощову погоду, вболівальників на матчі було багато. А щоб зігріти всіх не лише запалом футбольних баталій, меценати турніру ДП «Перемога Нова», протягом гри частували і спортсменів, і тих хто їх підтримував гарячими чаєм та кавою, печивом.
Після гри в сільській кав’ярні всіх чекав смачний гарячий обід, приготовлений підприємцем Людмилою Кобиляцькою коштом доброчинців з «Перемоги Нової».
Отак, хоч і не надто значна, підтримка дає людям волю до перемог, вселяє віру в майбутнє та вливає нові сили в пульс активності громади. Головне коли знаєш – про тебе турбуються.
Тетяна ЛЕБЕДЕНКО, кор. «ЧВ»

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *