Штраф за невчасне подання декларації

Одним з пріоритетних напрямків сьогодні в нашій державі є боротьба з корупцією.
Органи прокуратури докладають зусилля для викорінення такого явища як корупційні діяння.
Так, Чигиринським відділом Смілянської місцевої прокуратури виявлено та здійснено обов’язкову участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП відносно громадянки Г., колишнього посадовця.
Встановлено, що громадянка Г., будучи відповідно до підпункту «в» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, всупереч вимогам ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», без поважних причин, несвоєчасно подала декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування перед звільненням за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції, чим вчинила адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.
Суд погодившись з позицією прокурора визнав винним громадянку Г. за вчинення адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією про що винесено відповідну постанову, згідно якої на правопорушницю накладено стягнення у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн. Наразі постанова суду набрала законної сили.

Чигиринський відділ Смілянської місцевої прокуратури

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *