Отримання модернізованих  електронних пенсійних посвідчень

Чигиринський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) повідомляє про можливість отримання модернізованих електронних пенсійних посвідчень (далі – ЕПП) з функцією платіжної картки для пенсіонерів, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України.

За допомогою ЕПП можна отримати  доступ до безліч онлайн – послуг: оплатити  комунальні послуги, розрахуватись в магазині та аптеці.

Пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватись усіма пільгами, які належать йому, як одержувачу пенсії.

ЕПП містить електронний цифровий підпис за допомогою якого людина дистанційно підтверджує особу і може подавати заяви та запити до органів Пенсійного фонду України виключно через мережу інтернет,  не відвідуючи їх особисто.

Щоб отримати модернізоване пенсійне посвідчення пенсіонерам необхідно звернутись із заявою на виготовлення пенсійного посвідчення у Чигиринський відділ обслуговування громадян за адресою: м.Чигирин вул. П.Дорошенка, 18, громадська приймальня на 1 поверсі,  долучивши такі документи: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та фотокартку розміром 2,5* 3. Виготовляється ЕПП безкоштовно.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *