Слід прибути до райвійськкомату

Відповідно до Указу Президента України від 30.01.2019 р. №22/2019 у жовтні-грудні 2019 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.
Громадяни призовного віку зобов’язані були прибути для проходження призовної комісії відповідно до ст. 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» у разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України, тобто до 10 жовтня.
Нижчезазначеним призовникам, котрі не з’явилися до Чигиринського районного військового комісаріату або не пройшли належним чином призовну комісію в ході осіннього призову 2019 року, військовий комісар рекомендує дотримуватись законодавства України і прибути до військкомату.

№ з/п Прізвище, ім’я та по-батькові Адреса місця проживання
1. Багдасарян А. Г. м. Чигирин
2. Багдасарян Д. Г. м. Чигирин
3. Безсонов О.В. м. Чигирин
4. Білялов І.А. м. Чигирин
5. Болейко І.В. м. Чигирин
6. Бондаренко І.О. м. Чигирин
7. Бондарець В.А. м. Чигирин
8. Брусник В.М. м. Чигирин
9. Баханович О.О. м. Чигирин
10. Брель О.В. м. Чигирин
11. Васільєв О.А. м. Чигирин
12. Вербовий М.О. м. Чигирин
13. Висоцький К.В. м. Чигирин
14. Войтенко О.О. м. Чигирин
15. Височин В. М. м. Чигирин
16. Гапонов В.Г. м. Чигирин
17. Гарбар  В.С. м. Чигирин
18. Галіленко С. О. м. Чигирин
19. Гончаренко Д.Р. м. Чигирин
20. Гейко В.І. м. Чигирин
21. Гевел В.І. м. Чигирин
22. Дейнеженко В.О. м. Чигирин
23. Дробот  І.І. м. Чигирин
24. Добровольський В.А. м. Чигирин
25. Дудник В.В. м. Чигирин
26. Дон Д. О. м. Чигирин
27. Жук В.С. м. Чигирин
28. Іщук А.Ю. м. Чигирин
29. Казиміренко Д.В. м. Чигирин
30. Калашников О.Ю. м. Чигирин
31. Карпов С. М. м. Чигирин
32. Кваша І. В. м. Чигирин
33. Ключник О.І. м. Чигирин
34. Ковтонюк М.В. м. Чигирин
35. Кондрацький  А.О. м. Чигирин
36. Котік А.І. м. Чигирин
37. Куксов М.В. м. Чигирин
38. Кобиляцький О.І. м. Чигирин
39. Котляров В.І. м. Чигирин
40. Кучай А.Є. м. Чигирин
41. Лещенко А.С. м. Чигирин
42. Любченко Б.В. м. Чигирин
43. Лебеденко В. В. м. Чигирин
44. Лук’яненко В.Ю. м. Чигирин
45. Мінько О.В. м. Чигирин
46. Мішенко В.В. м. Чигирин
47. Москаленко А.С. м. Чигирин
48. Москальов Р.Р. м. Чигирин
49. Міняйло В.С. м. Чигирин
50. Мирко Г.Є. м. Чигирин
51. Надь М.М. м. Чигирин
52. Науменко В.Ю. м. Чигирин
53. Некрасов В.О. м. Чигирин
54. Ніколаєнко В.В. м. Чигирин
55. Ніколаєнко Д.В. м. Чигирин
56. Ніколенко В.В. м. Чигирин
57. Орленко О.В. м. Чигирин
58. Орлик С. В. м. Чигирин
59. Орленко О. В. м. Чигирин
60. Пилипенко В.П. м. Чигирин
61. Плашенко І.М. м. Чигирин
62. Притула О.Ю. м. Чигирин
63. Поліжайко Р.С. м. Чигирин
64. Поліжайко Ю.С. м. Чигирин
65. Прохорчук В.О. м. Чигирин
66. Рагімов В.Р. м. Чигирин
67. Рашевський В.М. м. Чигирин
68. Сиріца Б. О. м. Чигирин
69. Семеняка В.В. м. Чигирин
70. Скічко М.В. м. Чигирин
71. Супрун С. А. м. Чигирин
72. Стусенко Ю.В. м. Чигирин
73. Скосарь В.О. м. Чигирин
74. Семеренко В. М. м. Чигирин
75. Цебро В.А. м. Чигирин
76. Чайка В.В. м. Чигирин
77. Чорний В.І. м. Чигирин
78. Шаповалов М.І. м. Чигирин
79. Шевченко В.М. м. Чигирин
80. Шаповалов П.І. м. Чигирин
81. Щербина С. І. м. Чигирин
82. Яценко Р.М. м. Чигирин
83. Дивнич Є.В. с. Красносілля
84. Дикий О.А. с. Красносілля
85. Рогозін М.В. с. Красносілля
86. Юрченко О.О. с. Красносілля
87. Дюкарєв О.В. с. Галаганівка
88. Онофрійчук А.Ю. с. Галаганівка
89. Макогон  А.А. с. Тіньки
90. Кулинич С. В. с. Тіньки
91. Огілка О.А. с. Тіньки
92. Великий Б.Г. с. Тіньки
93. Ем В.О. с. Тіньки
94. Олійник В.С. с. Тіньки
95. Прудкий О.А. с. Тіньки
96. Руденко О.Ю. с. Тіньки
97. Кудрявий Р.Ю. с. Тіньки
98. Куксенко М.С. с. Тіньки
99. Семенюк Д.С. с. Тіньки
100. Худяков А.В. с. Тіньки
101. Мінський В.О. с. Суботів
102. Радевич Ю.І. с. Суботів
103. Марінка С. А. с. Суботів
104. Пасічник О.В. с. Суботів
105. Незуненко О.А. с. Суботів
106. Буравльов Є.Ю. с. Суботів
107. Середа С. В. с. Стецівка
108. Соболь В.Ю. с. Стецівка
109. Пилипчук О.С. с. Стецівка
110. Романенко В.С. с. Стецівка
111. Кладніцький М.В. с. Стецівка
112. Благовісний О.О. с. Стецівка
113. Демиденко В.М. с. Іванівка
114. Герасименко Є.Г. с. Іванівка
115. Безклубий А.С. с. Іванівка
116. Білоножко В.Р. с. Головківка
117. Сандуленко А.Я. с. Головківка
118. Сандуленко Я.Я. с. Головківка
119. Котенко І.А. с. Головківка
120. Кузик Н.А. с. Головківка
121. Куценос С. Ю. с. Головківка
122. Орасбаєв О.А. с. Головківка
123. Слісаренко С. В. с. Головківка
124. Діденко Р.В. с. Головківка
125. Кравець М.П. с. Головківка
126. Білоножко В.Р. с. Головківка
127. Єроскін А.Ю. с. Головківка
128. Сегнет М.О. с. Головківка
129. Широков А.М. с. Головківка
130. Канівець О.В. с. Мельники
131. Канівець С. В. с. Мельники
132. Кравець В.В. с. Мельники
133. Проценко В.С с. Мельники
134. Кузнєцов М.В. с. Мельники
135. Пилипась В.О. с. Мельники
136. Пилипась В.О. с. Мельники
137. Твердохлєбов П.В. с. Матвіївка
138. Терещенко Б.В. с. Матвіївка
139. Скосарь В.О. с. Матвіївка
140. Густі М.В. с. Новоселиця
141. Коров’яківський А.Р. с. Новоселиця
142. Маковецький В.П. с. Новоселиця
143. Ющенко О.М. с. Рацеве
144. Приходько І.В. с. Рацеве
145. Майстренко В.В. с. Рацеве
146. Євтєєв Д.А. с. Рацеве
147. Мережаний  О.О. с. Рацеве
148. Ярмолич В.М. с. Рацеве
149. Карий С. С. с. Рацеве
150. Філоненко Б.Г. с. Рацеве
151. Шуліка Р.С. с. Рацеве
152. Збережевський В.О. с. Рацеве
153. Кудря О.О. с. Рацеве
154. Головко А.М. с. Рацеве
155. Єрмаков О.А. с. Рацеве
156. Баланюк Е.М. с. Рацеве
157. Марюх І.В. с. Худоліївка
158. Кривошея А.Г. с. Трушівці
159. Приходько М.М. с. Трушівці
160. Пінчук В.Л. с. Трушівці
161. Кайтаз В.М. с. Трушівці
162. Філенко О.В. с. Трушівці
163. Бардін Е.О. с. Вершаці
164. Ворона В.В. с. Вершаці
165. Бондаренко В.В. с. Вершаці
166. Григораш О. О. с. Вершаці
167. Мавроян Р.П. с. Вершаці
168. Макій Р.В. с. Медведівка
169. Оленчик В.Р. с. Медведівка
170. Різник С. В. с. Медведівка
171. Чигирик В.В. с. Боровиця
172. Дерев’янко М.В. с. Боровиця
173. Анучін Р.І. с. Боровиця
174. Богатиренко П.О. с. Топилівка
175. Ключник П.В. с. Топилівка
176. Ключник  М.С. с. Топилівка
177. Костенко І.В. с. Топилівка
178. Золотар І.В. с. Топилівка
179. Оржехівський О.І. с. Топилівка
180. Третяк М.М. с. Топилівка
181. Третяк О. С. с. Топилівка
182. Ткаченко А.О. с. Топилівка
183. Пшиченко Б.О. с. Топилівка
184. Унгурян І.В. с. Топилівка
185. Дейнека І.А. с. Топилівка
186. Ляшенко О. С. с. Топилівка
187. Баджурак Ю.Є. с. Топилівка
188. Ткаченко В.О. с. Топилівка

Військовий комісар Чигиринського районного військового комісаріату підполковник С. Вовкодав

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *