Шановні земляки!

21 липня кожен з нас має прийняти непросте і відповідальне рішення. Від нього залежить майбутнє України, та Черкащини. Та краще ніж ми самі про наші міста і села ніхто не подбає, тому дуже важливо, аби нашим представником у Верховній Раді була людина, яка тут народилась і виросла, живе і працює. Людина, яка не на словах, а на ділі дбатиме про комфорт і безпеку на наших вулицях, про розвиток наших громад і добробут місцевих жителів.


Я не йду у політику і ніколи не мав бажання займатися нею. Я ніколи не мав відношення до будь-якої політичної сили, ніколи й нікуди не балотувався. Натомість усе своє життя я вірою і правдою служив народу України. Я звик приймати рішення, часом дуже непрості, як це було в АТО, і відповідати за них.
Моїм обов’язком було і лишається — служити народу України, тож і до Верховної Ради я йду не заради політики, а лише для того, аби представляти інтереси своїх земляків у вищому законодавчому органі країни. Саме там знаходиться ключ до якісних змін життя наших людей. Зробимо щасливими і заможними людей й країна буде сильною та заможною.
Треба визнати, сьогодні влада веде споживацьке ставлення до своїх громадян: збирає грабіжницькі податки, зобов’язує утримувати величезний бюрократичний апарат чиновників, закликає захищати країну від зовнішньої агресії, але натомість не дає той рівень добробуту, який гарантований громадянам Конституцією України та на який вони заслуговують.
Так, кожен громадянин України має право на охорону здоров’я та медичну допомогу. За Конституцією держава мала б створювати умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування, сприяти розвитку лікувальних закладів. Але насправді реформи влади ведуть лише до закриття ФАПів та амбулаторій на селі, а відсутність доріг і повноцінного транспортного сполучення взагалі роблять медицину недоступною для жителів сільської місцевості.
Тим часом кожен автовласник, купуючи літр бензину, чи то у Чорнобаївському районі чи в місті Черкаси платить 7 гривень дорожнього збору. Тобто у 30 гривнях, що ми платимо за кожен літр пального — 7 гривень мали б іти на ремонт доріг. І де наші дороги?
Я йду до Верховної Ради, щоб зупинити знищення сіл і грабування міст, щоб гроші, які ми сплачуємо за пальне, йшли на асфальт для наших доріг, а не в кишені чиновників-корупціонерів, щоб не зникали заклади освіти та медицини.
Разом з вами ми вже почали наводити ЛАД у своєму домі. Ми разом закладали сади та алеї, за вашої ініціативи започаткували виїзні прийоми лікарів, разом склали програму кандидата у народні депутати. Тож я щиро вдячний усім, хто був і лишається поруч, хто підтримує і допомагає, радить і вболіває.
Так, ми всі різні, але у своїх поглядах і прагненні ми єдині. І в цьому наша сила! Ми хочемо миру, стабільності та порядку, гідного життя незалежно від місця проживання — у Черкасах чи у маленькому селі у Чигиринському районі. Нам потрібна впевненість, що наші діти будуть щасливими, житимуть і працюватимуть поруч з нами, а не на чужині.
Заради цього, я прошу вас підтримати мою кандидатуру на виборах до Верховної Ради по нашому округу. Я тут народився і виріс, тут живуть мої батьки, тут живе моя родина і мені дуже болить за те, що відбувається у нашому краї. Як людина військова, я знаю, що таке дисципліна, порядок та відповідальність. Я знаю, що треба робити для людей і нашої країни. Вам не буде соромно за свій вибір.
Закликаю вас прийти 21 липня на свої виборчі дільниці. Ваш голос — важливий і здатен якісно змінити країну та Черкащину.
Вірю у мудрість вашого вибору!
З повагою Євгеній КУРБЕТ, кандидат у народні депутати України

Чому я голосую за Євгена Курбета

Світлана Приходько, прийомна мати будинку сімейного типу, с. Золотоношка, Драбівського району

Я – багатодітна мати. Маю своїх двох дітей, онучку, а ще у нас на вихованні є п’ятеро прийомних. Цього року наша сім’я на голосування іде із старшим прийомним сином Пашею. Ми будемо голосувати за Євгенія Олександровича Кубрета. Спитаєте чому? Відповідь проста. Це — людина діла. Він знає проблеми сільських людей, бо сам із села, тому і захищатиме наші інтереси. Він — батько, а тому знає що потрібно дітям, як їм допомогти та підтримувати. А ще він військовий, тому знає як зробити, щоб в Україні був мир, спокій і благополуччя. Кожна людина думає про це і благає Бога. Я вірю, що виборець прийде на дільницю і впевнено проголосує за Євгенія Курбета, бо він наша, проста людина із села.

Валентин Костріцький, головний лікар «Бріліант-стома», м.Черкаси

— Я люблю нашу країну і щиро вболіваю за тим, що у нас відбувається. Я переконаний, для того аби змінити ситуацію нам вкрай важливо змінити склад Верховної Ради України. Подивіться, що відбувається: в країні війна, а під куполом Ради казна що твориться, одні постійно прогулюють пленарні засідання й не беруть участі у прийнятті законів, інші тиснуть на кнопки за відсутніх.
У Верховній Раді нам не вистачає чесних і відповідальних людей. Таких як Євгеній Курбет. Знаю його особисто. Для нього характерні три «П»: порядність, професіоналізм і патріотизм. Він справжній офіцер, людина на яку можна покластися і бути впевненим, що не підведе. У нього є бачення, що треба робити і як досягти поставленої мети.
Особисто я визначився із своїм вибором. І закликаю інших віддати свій голос за Євгенія Курбета.

В.І.Джулай, житель села Франківка, Чорнобаївського району

Незабаром вибори до Верховної Ради України. Виникає логічне запитання, кому надати перевагу із кандидатів? Зазвичай ми чуємо багато обіцянок, від яких уже всі втомилися. Та при зустрічі із кандидатом у народні депутати Євгенієм Курбетом, я зрозумів, що такі люди слів на вітер не кидають. А, отже, важливі рішення не прийматимуться в порожній залі засідань.
Я довіряю військовим, адже це справедливість, дисциплінованість і чесність. Відчувається, що людина небайдужа до проблем сільського жителя та прагне якнайшвидших позитивних змін. А ще Євген Курбет любить свій рідний край, народні звичаї і традиції та допомагає землякам в організації свят.
Мені подобається в ньому відповідальність, простота і відвертість. Ознайомившись із передвиборчою програмою, ще більше переконався в тому, що наш кандидат переймається здоров’ям людей, а також екологією. Насправді це надихає і самим змінювати світ на краще та бути гідним прикладом для нащадків. Здається, це та людина, яка прийматиме рішення, що зумовлюватимуть щасливе життя українців та забезпечать мир. Я впевнений, він буде Лідером та Активним Діячем!

Бершадський Василь Іванович, житель села Топилівки

Знайомий з Євгеном Курбетом з 1992 року. Разом проходили військову службу. Одним словом – надійний товариш, завжди дотримується слова, вимогливий, в першу чергу, до себе, тільки такі люди, як Євген Курбет потрібні у Верховній Раді!

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *