Шановні споживачі!

Комунальне підприємство «Чигирин» доводить до Вашого відома наступну інформацію:
З березня місяця 2019 року підприємством проводиться планова інвентаризація приладів обліку холодної води (лічильників), в багатоквартирних будинках міста Чигирин.
Відповідно до п.7 ч. 2 ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», та п.3 ч.14 Договору «Про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення», споживач послуг зобов’язаний надати безперешкодний доступ до квартирних засобів обліку води представникам виконавця послуг (контролерам підприємства) за наявності в них відповідного посвідчення для встановлення і заміни пристроїв обліку холодної води, зняття контрольних показань засобів обліку води.
А тому, просимо з розумінням віднестися до роботи працівників (контролерів) КП «Чигирин» та надати їм доступ до помешкань, де встановлено прилади обліку води.
В разі перешкоди у доступі зазначених представників (контролерів) до водопровідних мереж та обладнання споживача, споживач несе відповідальність відповідно до чинного законодавства України.
Крім того, доводимо до Вашого відома, що показники лічильника холодної води та водовідведення можна передавати в КП «Чигирин» до 25-го числа поточного місяця за телефоном: 2-65-44, або через особовий кабінет підприємства.
Адміністрація КП «Чигирин»

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *