Шановна громадо древньої гетьманської столиці! Дорогі чигиринці!

У цю знаменну пору 21 листопада ми вшановуємо Гідність і Свободу народу України.
Оглядаючись крізь час на події що відбулися на зламі 2013-2014 років ми бачимо що українці – це народ який гідний поваги світової спільноти, який має силу і волю змінити хід історії.
Події тих днів болючим відлунням тривожать наше суспільство й нині. Це надзвичайно нелегкий екзамен для України, іспит на істинність прагнення до Свободи, на вміння в нелегких умовах будувати духовно багату, вільну і демократичну державу, якою пишатимуться наші нащадки.
Нині, як наші звитяжні пращури, ми повинні згуртуватися, підтримувати один одного, а ще сильніш – воїнів на передовій лінії оборони цілісності України.
Пам’ятаймо кожного, хто віддав свої душевні порухи, силу, здоров’я, а то й життя,
захищаючи демократичні цінності, права і свободи людини, за національні інтереси України і її європейський вибір. Шануймо тих, хто поклав на жертовне коло свої молоді життя, хто бореться за Свободу, Гідність і Незалежність нашої держави з чужоземними загарбниками.
Будьмо гідними їх подвигу.
З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи від депутатського корпусу та міськвиконкому щиро вітаю всіх, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні боронить землю України.
Миру вам і злагоди, добра і віри в майбутнє, Гідності та Свободи на всі прийдешні часи.
Олександр Іванов, секретар Чигиринської міської ради

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *