Ресторанно-розважальний комплекс ШИНОК ПОСОЛЬСЬКИЙ

У Ресторанно-розважальному комплексі “Шинок Посольський” в Чигирині відвідувачів чекає особлива атмосфера та смачна кухня.
Інтер’єр закладу перенесе Вас в західний стиль 15-17 століття. Вам запропонують оригінальні, вишукані та смачні страви української і європейської кухні. ПАБ на 80 м2 з “живим” пивом не залишить Вас байдужими і нагадає про ірландські мотиви.

Ресторанний комплекс має простір для одночасного проведення не одного святкового заходу, адже місцем для зустрічей є ошатні зали з оригінальним інтер’єрним наповненням. Велика банкетна зала 180 м2 з танцполом повністю обладнана професійною світловою та звуковою апаратурою. Ідеальне місце для проведення весіль, банкетів, корпоративів, офіційних заходів.

Приємним бонусом для гостей є місце знаходження ресторану – мальовничий берег річки Тясмин, що тече під схилом Богданової Гори. Відвідайте Шинок Посольський і насалодіться комфортним відпочинком, відчуйте подих історичних коренів козацької вольниці.

Попередні змовлення приймаються за телефоном 09359272885.
Інформацію про заходи в нашому ресторанно-розважальному комплексі Ви можете дізнатися на сторінці Шинок Посольський у Facebook.

Завжди Вам раді!

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *