Письменники, журналісти та художниця: у Чигирині пройдуть зустрічі з культурних діячами

19 червня у Чигирин завітають п’ять культурних діячів. Вони проведуть майстер-клас з виготовлення книжки, розкажуть про сучасну українську літературу, про творчий шлях письменника та стосунки батьків та дітей через читання.


12.00 – Ольга Курська проведе майстер-клас для дітей і дорослих «Створити свою книжку – робимо з друзями крок за кроком» (Резиденція Б.Хмельницького).
«Ми будемо створювати веселі і яскраві закладки для улюблених книжок. Для цього ми використаємо фетр, нитки і ножиці а головне трохи уяви», – каже майстриня.
Ольга Курська – художниця, викладачка образотворчого мистецтва і керівник мистецької майстерні «Барви натхнення». Життєво кредо: «Людям неможливо дати чужі крила, вони повинні виростити власні». Учасниця багатьох виставок і переможниця обласних конкурсів, художниця-ілюстраторка, художниця боді-арту, арт-терапевтка.
12.20 – Назарій Вівчарик «Як із малої Сміли пробитися до великого видавця і всеукраїнського читача» (Резиденція Б.Хмельницького).
Назарій Вівчарик – журналіст, відповідальний редактор інтернет-видання «Прочерк». Лауреат Всеукраїнського конкурсу кращих творів на сільську та аграрну тематику ім. Григора Тютюнника. Фіналіст низки літературних конкурсів. Його матеріали друкують в журналах, альманахах, збірках. На сьогодні видані дві книги у жанрі містики, проте там порушується багато соціальних тем – це повість «П’ятеро як один» та збірка оповідань «Те, що серед нас».
13.00 – творча зустріч із письменником, культурологом, перекладачем Олександром Красюком (Резиденція Б.Хмельницького).
Творча зустріч з письменником, культурологом, перекладачем Олександром Красюком. Широким верствам українських читачів Олександр Красюк найкраще знайомий перекладами багатьох книг всесвітньо відомого американського письменника Стівена Кінга, романів Полька Мануели Ґретковської та Сходження Ганнібала Томаса Гарріса, Трейнспотінг Ірвіна Велша, серії коміксів Проповідник Гарта Енніса, збірки оповідань Створи щось Чака Поланіка, техно-економічного дослідження американського експерта Адама Лашинського Apple зсередини. Також в його перекладі російською було видано роман Юрія Андруховича «Дванадцять обручів».
14.00 – творча зустріч із письменником, режисером, перекладачем Володимиром Сердюком (Резиденція Б.Хмельницького).
Володимир Сердюк – український філолог, перекладач, літератор, режисер, кінознавець, кіноактор, журналіст, драматург. Фахівець у галузі журналістської етики. Автор навчального модуля «Етика журналістики», створеного за сприяння корпорації Бі-Бі-Сі (Лондон). Відомий як автор першого в Україні підручника «Журналістська етика». Автор трьох романів, 16 п’єс, більш ніж сотні оповідань.
15.00 – Юка Красюк «Батьки та діти в сучасному світі – спільне читання як інструмент зміцнення стосунків у родині» (Вільний простір «Хата-Хаб»).
Юка Красюк – керівниця проектів ГО «Тренінговий центр» та ГО «Книжка року». Підготувала та провела 12 тренінгів для професіоналів, активістів та представників громадських організацій культурного спрямування, більше 20 майстер-класів. За цей період надала більше 300 консультацій по плануванню та проведенню культурних подій, з авторського права, видавничих договорів тощо.
Зустріч з культурними діячами організовують ГО «Книжковий маестро», Український культурний фонд, Чигиринська районна благодійна організація «Фонд розвитку Чигиринщини» та Національний історико-культурний заповідник «Чигирин». Зустріч пройде в рамках третього Черкаського книжкового фестивалю.
Інформаційний партнер заходу газета «Чигиринські вісті».

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *