Пишаємось медиками Чигиринщини

А в поліпшених осучаснених умовах вони надають землякам медичні послуги, на рівні області та столиці

З древніх часів більше за скарби та всілякі матеріальні надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря, взагалі медичного працівника, завжди була серед найнеобхідніших, найгуманніших і найшанованіших. Відзначаючи День медичного працівника, ми підкреслюємо значущість людей, які повністю віддали себе благородній справі збереження не тільки здоров’я, але й життя людей.
День медпрацівника відсвяткували лікарі, медсестри і акушерки консультативної поліклініки та стаціонарних відділень, медпрацівники параклінічних та допоміжних кабінетів, фінансово-економічного, інформаційно-аналітичного підрозділів, програмісти, юристи та працівники відділу кадрів і, звичайно, санітарки, без допомоги яких складно уявити функціонування сучасної лікарні.
Професія лікаря – одна з найдавніших та одна з найбільш затребуваних професій у всьому світі. Будь-яка людина, хоча б раз у своєму житті, зверталась до лікарів за допомогою. Навіть при появі дитини на світ, лікарі та медичний персонал приймають безпосередню участь в процесі народження нової людини, першими зустрічаючи її на порозі життя.
Нині в Чигиринській ЦРЛ працює 360 осіб, з них 60% лікарів та 64% середніх медпрацівників району мають вищу та першу кваліфікаційні категорії, що свідчить про їх високий професіоналізм.
Робота медпрацівників ще ефективніша, коли вони працюють в хороших умовах. Тому щороку дбаємо про ремонти приміщень та поліпшення оснащення структурних підрозділів. Тільки в першому півріччі цього року за кошти місцевих бюджетів виконано поточних ремонтів приміщень консультативної поліклініки та стаціонарного корпусу ЦРЛ на суму 150 тис.грн., придбано обладнання на суму 363,8 тис.грн.: – кардіомонітор добовий (Холтер) – 64,9 тис.грн., монітор пацієнта мультипараметровий – 39,911 тис.грн., стерилізатор ГП-40 – 11,440 тис.грн., кольпоскоп з монітором і візочком – 150 тис.грн, три комп’ютери – 52,5 тис.грн. та інше обладнання, все це тепер доступне пацієнтам нашої лікарні. Це сучасна, така необхідна пацієнтам задля точності їх обстежень та лікування апаратура, що не поступається обласним чи столичним клінікам. За їх допомогою, чигиринці можуть отримати якісні медичні послуги та дослідження, не виїжджаючи з Чигирина до Черкас чи Києва. Крім того, в минулому році за кошти державного та районного бюджетів капітально відремонтовано приміщення та, відповідно новітніх санітарних та технічних вимог, встановлено сучасний цифровий флюорограф вартістю біля 1,5 млн.грн. Це значно підвищило точність обстеження, зручність пацієнтів та лікувальні можливості медиків.
Ми пишаємось тим, що в районі серед нині працюючих медпрацівників та ветеранів охорони здоров’я є такі, які мають високе звання – «Заслужений лікар України», «Заслужений медичний працівник України». А ще покладаємо великі надії на молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет.
Зі словами щирої вдячності звертаємося сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби та ветеранів війни, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей.
Високий професіоналізм чигиринських медиків, їх доброта, чуйність, відданість найгуманнішій у світі професії вселяє людям надію та впевненість у завтрашньому дні, розуміння того, що їх життя і здоров’я у надійних руках.
Ігор Огиренко, головний лікар Чигиринської ЦРЛ

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *