Про приписку громадян до призовної дільниці

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
військового комісара Чигиринського районного
військового комісаріату

14.12.2018                                      м. Чигирин                                              №155

Про приписку громадян
до призовної дільниці

1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» з 01 січня по 31 березня 2019 року оголошується приписка до призовної дільниці Чигиринського району громадян 2002 року народження.
2. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народились з 01 січня по 31 грудня 2002 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Чигиринського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.
3. Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою вул.П.Дорошенка,17 Чигиринський районний військовий комісаріат у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою 17 січня 2019 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.
4. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату.

Військовий комісар Чигиринського районного військового комісаріату майор С.І. Келип

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *