Підтримаємо гуртом!

Нашої допомоги потребує добра матуся, щира бабуня, відважна жінка та невтомна трудівниця Марія Юріївна Кононенко

Жінка приходить у світ із відповідальною та почесною місією – продовжити життя. Вітівчанка Марія Юріївна КОНОНЕНКО виконала її на «відмінно»: вона – мама трьох дітей, стежку їх роду вже продовжують 8 внуків.

Усе своє свідоме життя Марія Юріївна віддала невтомній праці та дітям, адже трудилась заради них – і у власному обійсті, і на різних роботах, які їй посилала доля.

Її серце завжди тонко реагувало на несправедливість, тому, коли в Києві гулко забився пульс Майдану (саме тоді працювала у столиці) серед перших жінка вийшла на Євромайдан. Не за компанію з тими, хто планував собі якісь політичні дивіденди, а за покликом серця, бажаючи кращого життя Україні, а значить – своїм дітям і внукам. Ця тендітна жінка підносила шини, стояла з фанерним щитом проти зброї і навіть не думала, що ризикує життям і здоров’ям.

Пізніше боліла душею про несправедливість подій на Сході, потерпала, коли син вирушав у пекло війни з волонтерською допомогою, хоча сама ж туди його і благословляла.

Біда прийшла не з Майдану і не з війни. Немов вибуховий пристрій з годинниковим механізмом вона поступово підкошувала здоров’я цієї трудящої та мужньої жінки. Діти занепокоїлись маминим станом здоров’я: часті запаморочення, головні болі, проблеми із зором. Обстеження підтвердили невтішний діагноз: веретеноподібна аневризма внутрішньої сонної артерії. Судинне розширення тисне на гіпофіз та скроневий відділ мозку… Звідти і нездужання та запаморочення. Та найстрашніше те, що в будь-який момент та аневризма, як міна сповільненої дії, може вибухнути, спинивши життя…

Діти і внуки, що дуже дорожать своєю ненькою, через «ЧВ» звертаються до всіх доброчинців, благодійників і меценатів із проханням підтримати родину Кононенків у порятунку їх найдорожчої людини. Одну операцію сім’я вже зробила, витративши всі кошти, що мали в запасі. Інша потреба ще 50 тисяч гривень. Підтримаймо разом їх благородне стремління щоб їх матуся жила!

Не даймо осиротіти великій родині, для якої матуся і бабуня – найдорожчий скарб.

Кошти на операцію Марії Юріївні КОНОНЕНКО можна перерахувати на рахунок 26200000019825 або 5167802003353189 на ім’я Кононенко Марія Юріївна, ТВБВ №10023/01 ФІЛІЯ Черкаське обласне управління АТ «Ощадбанк». МФО 354507, код ЄДРПОУ 02767059, 5168742600544633 – ПриватБанк.

Доземний уклін Вам, добрі люди, за вашу підтримку.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *