Пенсійний фонд закликає фізичних осіб-підприємців до сплати єдиного соціального внеску

Термін сплати єдиного соціального внеску за 2018 рік фізичними-особами підприємцями закінчився 20 січня 2019 року. Для зарахування підприємцям повного місяця до страхового стажу необхідно було сплачувати єдиний соціальний внесок у розмірі не меншому, ніж мінімальний страховий внесок (819,06 грн), а також подати річну звітність про нарахування єдиного соціального внеску. Проте не всі підприємці подбали про свій страховий стаж. На 01.02.2019 заборгованість має 281 підприємець на суму 1 883,5 тис. грн. З початку року борг зріс аж на 170,7 тис.грн.
Наголошуємо, що період, за який існує заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску, не буде зараховано до страхового стажу до повного погашення боргу. За несвоєчасну сплату до боржника застосовуються фінансові санкції.
Чигиринський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області звертається до підприємців-боржників: майбутня пенсійна виплата залежить від тривалості страхового стажу та розміру заробітної плати. Закликаємо вас до своєчасної сплати внесків у повному обсязі та подання звітності.
Будьте відповідальними перед своїм майбутнім. Пам’ятайте, що запорукою доброї репутації та успішної діяльності є чесність та ділова порядність.
Головний спеціаліст відділу забезпечення
наповнення бюджету фінансово-економічного
управління головного управління
Пенсійного фонду України в Черкаській області В.Сердюк

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *