Незаконне зберігання наркотичних засобів

Чигиринським районним судом Черкаської області затверджено угоду про визнання винуватості укладену з прокурором та підозрюваним.
Так, особа А. у травні місяця 2019 року на території колишнього колгоспного двору в с. Суботів, Чигиринського району, Черкаської області, незаконно зірвав частини рослин коноплі, які переніс до свого домоволодіння та висушивши їх, подрібнив, таким чином придбав та виготовив готовий до вживання наркотичний засіб, а потім загорнув його у паперовий згорток, який в свою чергу помістив до пачки з-під цигарок «LD», та почав його зберігати при собі в кишені штанів, після чого, час від часу брав частинами вказану подрібнену речовину, і вживав шляхом куріння. В подальшому її вилучено працівниками поліції та згідно висновку експерта вилучене являється особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – канабіс.
Суд, перевіривши угоду на відповідність вимогам кримінального та кримінального процесуального законодавства і переконавшись у добровільності її укладення, затвердив угоду про визнання винуватості та призначив покарання за ч. 1 ст. 309 КК України 2 роки позбавлення волі застосувавши ст. 75 КК України звільнивши від відбування покарання з випробуванням.
Наразі вказаний вирок набрав законної сили.

Чигиринський відділ Смілянської місцевої прокуратури

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *