Незаконне поводження зі зброєю

Чигиринським районним судом Черкаської області розглянуто клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності.
Так, особа А. у травні 2019 року, перебуваючи на території сміттєзвалища, яке розташоване неподалік с. Рацеве, Чигиринського району, Черкаської області виявив вісімнадцять патронів, які придатні для стрільби та корпус гранати і підривник, що згідно висновку експерта являються бойовим уніфікованим підривником дистанційної дії до ручних гранат модернізованим УЗРГМ, який є засобом підриву для ручних гранат Ф-1, РГД-5, РГ-42 і відноситься до категорії вибухових пристроїв та корпусом бойової наступальної осколкової ручної гранати РГД-5, після чого взяв до рук вказані предмети, таким чином незаконно придбав їх, незаконно переніс до веранди свого житлового будинку та незаконно зберігав.
У червні 2019 року приніс до Чигиринського відділення поліції Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, де добровільно здав.
Відповідно до ч. 3 ст. 263 КК України звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.
З огляду на викладене та враховуючи добровільну здачу зазначеного особою, прокурором підготовлено клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності, дане клопотання розглянуто судом та задоволено.

Чигиринський відділ Смілянської місцевої прокуратури

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *