Надійшла пропозиція про підняття тарифу на проїзд пасажирів по місту з чотирьох до п’яти гривень

Оголошення про наміри
прийняття регуляторного акту

Виконавчий комітет Чигиринської міської ради повідомляє про наміри прийняття регуляторного акту – рішення виконавчого комітету «Про погодження тарифу на перевезення пасажирів», який передбачає затвердження/встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті. Для розгляду та прийняття відповідного регуляторного акту просимо споживачів послуги взяти активну участь у процесі обговорення вказаного проекту рішення виконкому.
ФОП Прохоренко В.П. звернувся до виконавчого комітету з пропозицією підняття тарифу на проїзд одного пасажира з 4 грн. 00 коп. на 5 грн. 00 коп., та надав розрахунок тарифу на 2019 рік на перевезення пасажирів в автобусах загального користування в м. Чигирині на маршруті № 2.
Проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу до проекту розміщено в мережі «Інтернет» на сайті Чигиринської міської ради (chigirinskaotg.org.ua). Зауваження та пропозиції просимо надавати в письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою м. Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 19 (виконавчий комітет Чигиринської міської ради), кабінет №7, тел. 2-59-96.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *