На роботу і додому – автобусом

У «робочі» суботи міське перевезення здійснюватимуть за графіком робочих днів

До редакції «ЧВ» звернулись чимало працюючих чигиринців. Передали прохання про організацію 27 та 28 грудня міських пасажиро-перевезень на автобусному маршруті №2, адже в разі відпрацювання так званих «робочих» субот додому і з дитсадків доведеться повертатись пішки. Бо ж в суботу міський автобус курсує лише до обіду. В цю темну і холодну пору це не просто недоречно, а й небезпечно, зазначили містяни.
На запит «ЧВ», Чигиринська міська рада зреагувала із розумінням, оперативно домовившись про заміну графіку руху автобусів на зручний для працюючих чигиринців.
Отже, Чигиринська міська рада інформує, що в зв’язку із перенесенням робочих днів в грудні 2019 року з понеділка 30 грудня – на суботу 21 грудня та з вівторка 31 грудня – на суботу 28 буде змінено графік перевезення пасажирів на автобусному міському маршруті №2 «вул. Миру – ЗАТ «Єлена»;
21 та 28 грудня 2019 року перевезення здійснюватимуться за графіком робочих днів, а 30 та 31 грудня – за графіком суботніх перевезень.
Від редакції: І в тему: чигиринці також висловлюють вдячність перевізникам, керівництву міської ради та організаторам фестивалю Святого Миколая за продовження у святковий день руху міських автобусів, завдяки чому всі змогли довше відпочити, не змерзнути, а стомитись лише від веселощів та розваг.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *