На півдорозі до порятунку

Родина тяжкохворої Марії Кононенко з с. Вітове щиро вдячна доброчинцям що допомогли зібрати майже половину коштів на операцію, що обов’язково врятує їй життя

Кілька номерів тому редакція «ЧВ» оголосила благодійний марафон порятунку вітівчанки Марії Юріївни Кононенко, яка потребує операції з приводу аневризми судин головного мозку.
Небезпечна і підступна хвороба підкошує життя жінки – матері трьох дітей та бабусі шести онуків. Як вибуховий пристрій сповільненої дії, аневризма в будь-який момент може «вибухнути», спинивши річку життя такої потрібної всім людини. Кошти, що забезпечать майже половину вартості операції уже зібрані. До цієї справи долучилося чимало людей на теренах району та за його межами. Серед них наш земляк, уродженець Чигиринщини Іван Іванович Полудень та депутати районної ради Сергій Васильович Січовий і Сергій Миколайович Брайченко. Підтримав і депутат обласної ради Роман Петрович Буданцев разом з дружиною Оленою Сергіївною, яка як медик розуміє всю гостроту проблеми.
Не залишилися осторонь і колеги її сина Михайла – колектив районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, колективи апарату РДА, управління агропромислового та економічного розвитку, містобудування та архітектури Чигиринської РДА. Теплом душі і коштами поділилися і киянка Ірина Колодай та громадський активіст з Чигирина Діна Глазунова.
Щиро, з непідробною турботою до біди родини Кононенків підійшла помічник-консультант нардепа Володимира Зубика Лариса Малкова. В рамках дії програми «Важка хвороба – не вирок», започаткованої народним депутатом в скарбничку благодійного марафону додались кошти, які наблизили на пару кроків, порятунок людини. Особливо оперативно і доброчинно відреагувало на прохання про допомогу і знаний в районі благодійник – підприємство ДП «Перемога Нова», що теж збільшило для Марії Юріївни шанси на життя. Як і завжди, опікуючись життям громадян своїх населених пунктів, фінансову підтримку надала і Рацівська сільська рада. Поділилися коштами для лікування хворої землячки і місцеві громадяни Надія Михайлівна Коцар та Катерина Василівна Гончар.
Марія Юріївна та вся родина Кононенків щиро дякує всім небайдужим людям. І має щиру надію на те, що другу половину необхідних коштів вдасться зібрати в найближчий час. Редакція «ЧВ» продовжує благодійний марафон, звертаючись із проханням допомоги до усіх, хто переймається цією бідою, до громадських організацій, установ і підприємств. Невблаганна хвороба і швидкоплинний час наражають хвору Марію Юріївну на щоденні ризики, заставляючи балансувати між смертю та життям. Розвести біду над її головою можна доброчинним спільнокоштом та благими діями.
Поспішіть творити добро!
Кошти на операцію Марії Юріївні КОНОНЕНКО можна перерахувати на рахунок 26200000019825 на ім’я Кононенко Марія Юріївна, ТВБВ №10023/01 ФІЛІЯ Черкаське обласне управління АТ «Ощадбанк». МФО 354507, код ЄДРПОУ 02767059.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *