На Чигиринщині відзначили День медичного працівника

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя. Власною добротою, знаннями та досвідом вони повертають людей до повноцінного життя.
Як повідомляє прес-служба райдержадміністрації та районної ради напередодні свята в районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичних працівників.
Урочистості з нагоди професійного свята розпочалися із привітань заступника голови районної державної адміністрації Миколи Турика та заступника голови районної ради Валерія Невгоденка, які висловили слова подяки усім працівниками галузі охорони здоров’я за їх сумлінну та віддану працю і вручили Почесні грамоти районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди Дня медичного працівника.
Почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди Дня медичного працівника нагороджені Микола Скринько – завідувач патологоанатомічного відділення Чигиринської центральної районної лікарні та Анна Мітюшкіна – головна медична сестра комунального закладу «Чигиринський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чигиринської районної ради.
Почесною грамотою Черкаської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі, активну депутатську діяльність та з нагоди Дня медичного працівника нагороджений Павло Захарцев(на фото) – лікар з медицини невідкладних станів Чигиринської підстанції Черкаської станції швидкої медичної допомоги – філії комунальне управління «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради, депутат Черкаської обласної ради.
Зі словами вітань та вдячності звернулися до колег і головний лікар центральної районної лікарні Ігор Огиренко та голова профспілки медичних працівників району Микола Хмелівський. Вони також вручили грамоти та побажали всім міцного здоров’я та достатку.
До привітань приєдналися заступник головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Ніна Приблуда та голова профспілки медичних працівників району Людмила Зеленько.
Тепло і вдячно відгукнувся про медиків і виконуючий обов’язки районного військового комісара Чигиринського районного військового комісаріату, майор Станіслав Куцевол.
В цей святковий день аматори та колективи художньої самодіяльності подарували присутнім незабутній святковий концерт.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *