На честь загиблого земляка в Боровицькій школі відкрили меморіальну дошку пам’яті воїна-добровольця Михайла Слісенка

У нашій країні війна. І хоч на щастя ми далеко від передової, її жахливі кровожерливі пазури дістають і наші громади, залишаючи незагойні рани втрат. Серед загиблих на скривавленому Сході України і уродженець с. Боровиця, колишній шахтар, а в час лихоліття, доброволець, боєць батальйону «Айдар» Михайло Слісенко. 56-річний сивочолий воїн добробату з позивним «Сєдой» з літа 2014 року захищав Україну в найгарячіших точках збройного конфлікту. У вересні неподалік селища з радісною назвою «Щастя» Михайло потрапив у засідку.

Полоненого бійця терористи доправили в Луганськ. Як відомо, сепаратисти айдарівців не жалують. За свідченням медсестри «Айдару» на псевдо «Мама Таня», нашого відважного земляка терористи, катуючи, підвісили до спортивної перекладини і забили до смерті…
Посмертно Михайло Слісенко нагороджений відзнакою «За оборону Луганського аеропорту». А ще серед його відзнак тепер є вічна і світла пам’ять земляків. Нажаль, у загиблого Михайла тепер не залишилося рідні. Але однокласники, з якими він виріс у рідній Боровиці, зі своєї ініціативи та власним коштом, підтримані односельцями виготовили меморіальну дошку пам’яті героя.

За співпраці з місцевим самоврядуванням і дирекцією сільської школи 7 вересня відбулось урочисте її відкриття в Боровицькому НВК, де свого часу навчався герой.
В заході взяли участь односельці, учні та педагогічний колектив школи, друзі та однокласники.
Прибули на церемонію відкриття і заступник голови Чигиринської районної ради Валерій Невгоденко та начальник відділу освіти Чигиринської РДА Катерина Невгоденко.
— Війна, як страшний сон, нажаль, стала реальністю… Тож давайте шанувати пам’ять героїв, не забувати про тих, хто ціною власного життя відстоює нашу незалежність, — звернувся до присутніх Боровицький сільський голова Олександр Малиношевський.
Спогадами про Михайла Слісенка поділився його однокласник Василь Пузиренко. Почесне право відкрити меморіальну дошку надали шкільним друзям героя. Місцевий православний священник отець Олександр здійснив освячення щойно відкритої меморіальної дошки. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїчного земляка та всіх загиблих за цілісність і незалежність України та поклали квіти до меморіальної дошки.
Герої не вмирають… Вони вічно житимуть в наших серцях, пам’ятних знаках і меморіальних дошках. Вони незмінно стоять у небесній варті, охороняючи мир і спокій Батьківщини.

Наталя Лебеденко, фото з Інтернет-мережі

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *