МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ НАКАЗ

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ
УКРАЇНИ
НАКАЗ

військового комісара Чигиринського районного
військового комісаріату

07 лютого 2019 м. Чигирин № 17

«Про призов громадян на строкову військову
службу квітень – червень 2019»

1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 30 січня 2019 року № 22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році».
2. Явці на призовну дільницю Чигиринського району для призову на строкову військову службу підлягають усі придатні за станом здоров’я громадяни України з 2001 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1992-2001 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
3. Міському та сільським головам (через житлово-експлуатаційні організації, домовласників, керівників підприємств, установ, організацій), забезпечити оповіщення та прибуття громадян, які підлягають призову в Чигиринський районний військовий комісаріат за адресою: м. Чигирин, вул. Дорошенка,17 згідно списків, поданих Чигиринським РВК. Про результати роботи зі складанням актів оповіщення доповісти військовому комісару до 18 лютого 2019 року.
4. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м.Чигирин вул. Дорошенка, 17 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України №22/2019 від 30.01.2019 з 08.30 до 17.30 год. та мати при собі документи, які посвідчують особу (паспорт, посвідчення про приписку до призовної дільниці).
5. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Чигиринського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
6. Призовники, які змінили місце проживання, зобов’язані в семиденний строк прибути до районного (міського) військового комісаріату за новим місцем проживання для взяття на військовий облік.
7. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
8. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.
9. Цей наказ набирає чинності з дня опублікування Указу Президента України №22/2019 від 30 січня 2019 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році», який набирає чинності з 1 березня 2019 року.
ТВО військового комісара Чигиринського районного військового комісаріату майор В.В. МАСЛАК

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *