Незвичний майстер-клас від Тетяни Яценко: діамантове гаптування – вишивка без нитки та голки

Незвичний майстер-клас від Тетяни Яценко: діамантове гаптування – вишивка без нитки та голки

Тетяна Яценко – вчитель початкових класів, мама в декретній відпустці і взагалі творча та креативна людина. З юних років Таню приваблювало в’язання гачком. Весь вільний час вона присвячувала творінню в’язаних шедеврів. Але в вихідні та церковні свята для неї була пуста ніша…
Довго блукаючи інтернет-просторами, Тетяна Миколаївна натрапила на досить новий вид творчості – Діамантовий живопис. Це дійсно блискучий варіант творчості. Цей вид мистецтва прийшов до нас зі Сходу, його попередником була мозаїка. З 2011 року майстриня вже виготовила 10 картин. Брала участь у Будянському ярмарку та на дитячому фестивалі «Країна мрій». В планах – взяти участь у ярмарку на День святого Миколая.
Днями в актовій залі Районної бібліотеки відбувся незвичний майстер-клас «Картини стразами в діамантовій техніці». Познайомитись з цим видом мистецтва прийшли як діти, так і дорослі. Розповідь пані Тетяни була наскільки захопливою, що серед присутніх знайшлись люди, які вже навіть захотіли купити картини виготовлені руками майстрині. В планах у Тетяни Миколаївни замовити заготовку для нового полотна та разом з бажаючими в новому майстер-класі створити подарунок до Нового року чи Різдва для воїна-АТОвця.
Мисткиня хвалиться, що до її захоплення долучається навіть чоловік. Допомагає у виборі рамок на готові картини, а іноді навіть разом з дружиною викладає вечорами картини. Перша їхня картина – «Вовча вірність». Її вони ніколи не продадуть ні за які гроші – це своєрідна сімейна реліквія. Є ще одна картина, яка дорога для їхньої родини. Вона виготовлялася тоді, коли Тетяна Миколаївна була при надії. Зараз, зображення Ісуса з дитям висить над ліжечком маленької Полінки, як родинний оберіг.

Тетяна ЛЕБЕДЕНКО, кор. «ЧВ», фото автора

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *