Голова правління Пенсійного фонду України взяв участь у селекторній нараді щодо виплати монетизованих субсидій

13 лютого 2019

Пенсійний фонд України активно працює над виконанням завдань, пов’язаних із виплатою монетизованих житлових субсидій. Про це під час селекторної наради під головуванням Міністра соціальної політики України Андрія Реви повідомив Голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус.

— Виплати монетизованих субсидій мають іти синхронно з виплатами пенсій. А це означає, що ми повинні разом із фінансуванням виплат пенсій розпочати й фінансування виплат субсидій. Щоб це зробити вчасно,  Пенсійний фонд має отримати списки субсидіантів від Міністерства соціальної політики України. Крім того, на сьогодні практично завершена переговорна процедура з Укрпоштою щодо доставки субсидій. Я сподіваюсь, 25 лютого ми вийдемо на підписання відповідних угод і це дасть можливість працювати у визначеному для нас режимі, — сказав Євгеній Капінус.

Кошти для оплати житлово-комунальних послуг мають отримати приблизно 2,6 мільйона субсидіантів-пенсіонерів. З них 1,3 мільйона осіб отримують пенсії через відділення АТ “Укрпошта”. Очікувані видатки на виплату субсидій у березні-травні становлять 10,5 мільярда гривень.

 

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *