Фінансування пенсій за липень буде завершено

Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, 25 липня, провів селекторну нараду з начальниками головних управлінь Фонду у регіонах, а 26 – з районами. Основним питанням порядку денного стало питання завершення фінансування пенсійних виплат у липні. Наразі фінансовий ресурс для цього наявний. Зокрема, вже на 25 липня на виплату пенсій спрямовано 2,3 мільярда гривень, що дає можливість завершити фінансування виплат тим пенсіонерам, які отримують їх через поштові відділення. Повністю фінансування пенсій за поточний місяць має завершитись до кінця тижня, тобто до 28 липня. Реалізувати це можливо у тісній співпраці із відділеннями «Укрпошти», тому така співпраця має бути налагоджена, — зазначив Голова правління Фонду.
Також Олексій Зарудний наголосив на тих заходах, які будуть вжиті Пенсійним фондом, аби надалі таких ситуацій не виникало.
На ранок 26 липня вже було профінансовано повністю пошту та банки 22 число включно. Зміщення графіку виплати пенсій було зумовлено касовими розривами надходження єдиного соціального внеску. Щоб завершити фінансування в нашому районі необхідно лише 1562 тис. грн., що становить лише 7,7 % загальної потреби на місяць ( 20089553 грн.).
Я приношу свої особисті вибачення за ці незручності, пенсіонерам, які отримають свою пенсії з запізненням. В подальшому Пенсійний фонд України вживатиме всіх необхідних заходів, щоб не допустити будь-яких збоїв з виплатою пенсій, забезпечити своєчасну їх виплату, як це було упродовж останніх років.
Вже 2 серпня Пенсійний фонд України розпочинає фінансування , а з 4 серпня – виплату пенсій серпень місяця у штатному режимі згідно встановленого графіку.

Заступник начальника управління- начальник відділу з питань виплати пенсій № 8 управління з питань виплати пенсій О.А.Філоненко

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *