Довідка про Всеукраїнську гру, спрямовану на вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак

У 2016 році теренова гра «СІЧ: сила і честь» ім. братів Чучупак відбулась вперше.

Учасниками стали юнаки та юначки віком від 16 до 28 років з різних куточків України.

Аналогом заходу є теренова гра «Звитяга», яка вже 12 років відбувається у Волинських лісах у травні. Суть змагань полягає в визначенні кращої з двох команди в ході проведення теренової гри.

Завдання команд заволодіти та втримати, до кінця гри, прапор команди супротивника. Виконання цієї вимоги – перемога, якою можна пишатися.

Під час теренової гри сотні можуть «знищувати» гравців суперника шляхом зриву нарукавної пов’язки. Кожен «вояк» носить на руці таку пов’язку відповідного кольору сотні, яка є ознакою його «життя». Втрата пов’язки «вояком» означає його «загибель», тобто супротивник має зірвати пов’язку з руки. Зірвані пов’язки передаються до Ради вищих спостерігачів і по їх кількості визначається результат гри. При встановленні результатів змагань РВС використовує шкалу оцінки.

СІЧ – це більше 10 км2 сотень молодих людей боротимуться за «виживання» та перемогу. Гра відтворюватиме військовий впоряд та звичаї холодноярівських повстанців, дотримуючись суворих правил.

Захід проводиться з метою вшанування геройського чину усіх борців за незалежність української держави, пропаганди здорового способу життя, активного відпочинку серед молоді, популяризації дитячо-юнацького молодіжного патріотичного руху.

Сторінка заходу у Facebook: https://www.facebook.com/terenivka.sich/

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *