Допоможемо потерпілим від пожежі!

Шановні чигиринці!

СІМ’Ї ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ПОЖЕЖІ ПРОСЯТЬ ВАШОЇ ПІДТРИМКИ І ДОПОМОГИ.

В цю зимову негоду сталася пожежа в будинку по вулиці Міліонній (Паризької Комуни), в якому проживають у добросусідстві дві родини – одинока мати двох неповнолітніх дітей Тетяна Олександрівна Кузьменко та вчитель пенсіонер, zrf з першого класу вивела в життя не одне покоління чигиринців – Валентина Павлівна В’ягіна.

Дякуючи рятувальникам, пожежу вдалося зупинити, але зажерливий вогонь знищив дах над домом цих жінок, а наслідки гасіння зіпсували чимало майна. Погорільці та діти нині проживають в тяжких житлових умовах.

В умовах хуртовин та сніготанення, коли навіть капітальні покрівлі не витримують маси снігу, люди живуть в будинку вкритому целофаном… Необхідно терміново рятувати будинок та його жильців!

Потерпілі звертаються до всіх небайдужих земляків з проханням про фінансову допомогу. Редакція «ЧВ» та громадська організація «ЛАД» просить підтримати потерпілих, перерахувавши кошти для Кузьменко Тетяни Олександрівни – матері двох неповнолітніх дітей та В’ягіної Валентини Павлівни – учителя – пенсіонера початкових класів на картковий рахунок в ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» – 4188 3710 2136 3883.

Не будьмо байдужими до чужої біди!

 

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *