Чигиринські поліцейські допомогли повернути Чигиринському Свято-Троїцькому монастирю викрадений зловмисником автомобіль

Чигиринський Свято-Троїцький монастир, крім духовних аспектів свого існування діє, як злагоджений господарський механізм. Попри невелику кількість насельників – кілька черниць та послушників тут постійно обробляється земля, вирощується живність, щось лагодиться і майструється.

Всім, що перевищує аскетичні потреби Монастиря тут діляться з тим, хто цього потребує – з навчальними та лікувальними закладами, іншими соціальними установами. Постачають продуктами харчування пристарілих в Чигиринському Територіальному центрі. Постійно і систематично Монастир споряджає передачу гостинців для бійців у зону АТО.

Для всього цього Монастирю, звичайно, потрібен транспорт. Завдяки підтримці доброчинців в обителі є кілька авто. Саме одне з них і стало ласою здобиччю для зловмисника.

Як кажуть, не боячись гріха, грабіжник посягнув на Монастирське. 21 жовтня о пів на одинадцяту годину з території Свято-Троїцького монастиря в Чигирині невідомою особою було викрадено автомобіль Фольксваген-транспортер 2011 року випуску.

Настоятелька Монастиря ігуменя Катерина Калашник звернулася з цим прикрим повідомленням до Чигиринського відділення Національної поліції. Поліцейські провели комплекс оперативно-розшукових заходів та слідчих дій. Було встановлено особу викрадача і перебування транспортного засобу, який на той час уже «переїхав» у м. Київ, якщо точніш, то в голосіївський район столиці. Віднайти місцезнаходження машини вдалося завдяки системі відеокамер спостереження на вулицях столиці. (Їх присутність була б дуже доречною і в Чигирині, адже лише завдяки одній камері у нас було розкрито кілька злочинів!)

Монастирське авто було оперативно віднайдено в хитросплетінні столичних масивів, а підозрюваний викрадач – затриманий. Ним виявився уродженець м. Чигирин, а нині житель с. Вишневе Київської області, молодик 1997 року народження.

Сьогодні в Чигиринському районному суді буде розглядатися справа, що визначить міру запобіжного заходу для підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення.

Ігуменя Свято-Троїцького Монастиря матушка Катерина Калашник висловлює чигиринським поліцейським щиру вдячність за оперативність та професіоналізм, відповідальний підхід до справи розшуку викраденого авто та людяне ставлення до виниклої проблеми.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *