Чигиринська молодь вчилася створювати Вільний простір

В червні за підтримки німецько-української платформи для діалогу та обміну досвідом «Київський діалог» (Тетяна Кавальчук), Благодійного фонду «Фонд розвитку Чигиринщини» для учнівської та студентської молоді, активних громадян нашого міста відбувся тренінг-практикум зі створення «третіх місць» (коворкінгу, антікафе, івент-кафе, вільного простору, освітнього хабу).
Цей практикум провів тренер Дмитро Чичера – творець вільного простору HALABUDA (Халабуда) в Маріуполі. Він є керівником НГО «СХІДНА БРАМА», Маріупольського Волонтерського Центру, Маріупольскої школи фотографии, Фотоклубу «Вітамін», ГФ «Сектор М», Маріупольської Асоціації Підприємців та партнером проекту «Київський діалог».
На практикумі Дмитро поділився власним досвідом створення вільного простору від А до Я та змоделював з учасниками його створення з нуля.
Тренінг був побудований на успішному досвіді впровадження вільного простору «Халабуда» в Маріуполі та його трансформації з волонтерського центру в освітній хаб з зоною коворкінгу.
Захід був корисний і цікавий. Напрацьовані ідеї та плани створення вільного простору в Чигирині та вже зроблені перші кроки в цьому напрямку.
(Далі буде…)
Ірина Терещенко, кор. «ЧВ»

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *