ЧИГИРИН: МІЖНАРОДНА СПІВДРУЖНІСТЬ В ДІЇ

За дорученням американської організації «Всесвітні друзі Себастопола» в Чигиринській ЦРЛ був здійснений контроль використання гуманітарного  медичного вантажу наданого благодійною фундацією CURE Projekt

          18 cічня представники громадської організації «Друзі Чигирина» Людмила Бірко, Олексій Постригань, Василь Бердник, Світлана Пилипенко в рамках реалізації благодійного проекту з надання Чигиринській ЦРЛ медичних матеріалів та обладнання, як-то і передбачають умови надання такої гуманітарної допомоги, провели моніторинг використання наданого американською стороною медичного вантажу.

12 грудня 2018 року в м. Києві Комісія з питань прийому та розподілу благодійної гуманітарної допомоги БО “Міжнародного благодійного фонду “Сприяння розвитку медицини” провела передачу благодійної (гуманітарної) допомоги з метою виконання Всеукраїнської благодійної програми “ДОБРО-ЛЮДЯМ” для Чигиринської ЦРЛ. Було передано майже 4 тонни медичних матеріалів та обладнання. Загальна вартість переданої гуманітарної допомоги склала майже 293 тис. грн. Крім цього американською стороною Чигиринській ЦРЛ  повністю відшкодована вартість транспортування цього вантажу з Києва до Чигирина, а це 8000 грн.

І все це завдяки побратимству Чигирина з американським містом Себастопол та співпраці з організацією «Всесвітні друзі Себастопола» (США). Візит виявився надзвичайно вдалим. Надане медичне обладнання, витратні матеріали використовуються нашими лікарями і медичним персоналом виключно на потреби хворих. За цим ведеться суворий контроль з боку адміністрації лікарні. За результатами цієї дружньої перевірки складений детальний звіт, який вже переданий до Себастопола (США).

Ірина Терещенко, кор. “ЧВ”

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *