АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 2 – 8 липня

ОВЕН (21.03-20.04). Ви повні сил і ентузіазму, однак не будуйте занадто сміливих планів. Важливо продумати їхню реалізацію. Ініціатива та заповзятливість додадуть розмах у справах. Постарайтеся, щоб навколишні побачили результати вашої діяльності. У вихідні вам буде складно всидіти на одному місці. Поїздки можуть завершитися цікавим знайомством. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – четвер.
ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05). Постарайтеся не панікувати. Треба готуватися до раптових змін ситуації. З’явиться можливість одержати потрібну інформацію, яка дозволить розширити ваші можливості. Не перевантажуйте себе роботою. У вихідні будьте напоготові, постарайтеся не вплутуватися ні в які афери. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – п’ятниця.
БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06). Починається новий етап у вашому житті. Це важливий період для професійного росту та духовного вдосконалювання. Ваша товариськість і позитив знайдуть своє гідне застосування. Можливі приємні зустрічі та подорожі. Якщо у вихідні ви забудете про відпочинок і попрацюєте, надалі перед вами відкриються більші можливості. Але таки постарайтеся знайти час, щоб провести його з коханою людиною. Сприятливий день – середа, несприятливий день – понеділок.
РАК (22.06-22.07). Ви станете більш розсудливі, і будете вирішувати багато проблеми раціональними методами. Стежте за конкурентами, не бовтайте зайвого, щоб вашою інформацією ніхто не зміг скористатися в корисливих цілях. Близькі люди підтримають ваші ідеї. У вихідні вдома на вас можуть очікувати гарні новини. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – четвер.
ЛЕВ (23.07-23.08). У вас усе буде виходити, реалізуються ваші професійні задуми. Подумайте про додатковий заробіток, ця думка вдала та своєчасна. Насичений контактами і новими знайомствами період. Вихідні будуть теж досить плідні, якщо ви прикладете зусилля. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – субота.
ДІВА (24.08-23.09). Кількість справ на роботі все збільшується, вам навіть може почати видаватися, що ви весь час проведете в працях без права на відпочинок, їжу та сон. Не переживайте, усі проблеми вирішаться, якщо ви виявите зібраність, уважність і зосередженість. Не соромтеся попросити про допомогу, це значно прискорить справи. У вихідні діти порадують вас своїми успіхами. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – вівторок.
ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Не відмахуйтеся від цікавих думок і оригінальних ідей, які відвідають вас. Якщо виникнуть якісь хвилюючі вас неясності, постарайтеся їх дипломатично прояснити. Гарний час для початку нової справи, вона просто приречена на успіх. Завершивши нагромадження справ, ви зможете подумати про відпочинок. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – п’ятниця.
СКОРПІОН (24.10-22.11). Атмосфера на роботі буде комфортною та доброзичливої. Ваші успіхи будуть помічені й нагороджені керівництвом. Можете розраховувати на премію. Постарайтеся об’єктивно подивитися на себе, не занижуйте свою самооцінку. У вихідні бажано провести більше часу в сімейному колі. Ви й так рідко буваєте вдома, подаруйте радість людям. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – середа.
СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Усе сприяє діловим успіхам, сприятливий час для одержання прибутку. Постарайтеся не дати спокусам опанувати вас. Просування службовими сходами буде нині багато в чому залежати тільки від вас самих. Керівництво оцінить ваші зусилля. З’явиться можливість добитися значних успіхів, але будьте вкрай обережні й не приймайте поспішних рішень. У вихідні ви зможете подолати будь-які перешкоди. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – вівторок.
КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вам необхідно діяти разом з надійними партнерами, чим би ви не займалися. Поодинці вам навряд чи вдасться втриматися на плаву. Імовірні деякі тертя з колегами або в колі власної родини, але вам удасться спокійно та коректно вирішити всі непорозуміння. У вихідні постарайтеся забезпечити собі максимальний спокій і відпочинок за містом. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – середа.
ВОДОЛІЙ (21.01-20.02). Будьте мудрішими та розсудливішими, якщо ви поступитеся лідируючою роллю колезі, то від цього тільки виграєте. Сприятливий час для особистого життя, а робоча запопадливість зараз ні до чого. Порадує та виявиться досить корисною з фінансової точки зору зустріч зі старими друзями. У вихідні більше часу присвятіть спілкуванню з дітьми. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – вівторок.
РИБИ (21.02-20.03). Не слід приймати скоропальних рішень, краще пустіть все на самоплив, і доля сама підкаже найбільш безболісний вихід зі складної ситуації. Дні відносного спокою чергуються з такими, коли необхідно багато чого зробити, щоб добитися успіху. Домашній затишок – необхідна умова нормального життя, так що вам варто постаратися собі його забезпечити хоча б у вихідні. Сприятливий день –
вівторок, несприятливий день – п’ятниця.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *